Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári eskuvo, hogy legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári eskuvo, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Tanuk es szulok? Nagyszulok.

Igy eleg nem?

Egy honappal a lagzi elott lesz tartva!

Ki milyen ruhat valasztana oda? Odais fehèret? Vagy eleg egy egyszerubb?

Vőfèlyt mikor "foglaljuk le"? Eloleget szoktak kèrni a vőfèlyek ?


2016. aug. 21. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmm... a vőfély nem a lagzira kellene? Ill. alapesetben amikor a lagzi a polgári és - ha van - templomi esküvő napján van. A vőfély pont azért van, hogy koordinálja a napot, teremtsen hangulatot (a lagziban), szervezze a bulit. Ha egyik nap "csak" a polgári esküvőm lenne, arra biztosan nem hívnék vőfélyt. Minek? Jöjjön a lagziba, ott lesz rá szükség. ;)
2016. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De a vofely lagzira lesz. Csak ha mar feltettem kerdest gondoltam kihasznalom.

Koszi h irtal!!!:)

2016. aug. 21. 15:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyi ember eleg, ha a lakodalom ugyis kesobb lesz.


Mivel ez csak egy hivatalos szertartas, mindenkeppen valamilyen elegans ruhat valasztanek, de nem kell tulzasokba esni sem, elegans, egyszeru ruha szerintem jo oda. Nem feltetlenul ragaszkodnek a feher szinhez, de vilagosabb szinut preferalnek.


Ha megvan a helyszin, es az idopont, akkor a leheto leghamarabb erdemes lefoglalni a vofelyt is. Talalkozzatok vele, beszelgessetek, hogy milyen az elkepzelesetek, es hogy lassatok, szimpatikus-e nektek az illeto. Es ha megfelel nektek, akkor altalaban foglalot szoktak kerni, akik kicsit is komolyabbak. Ez nekik is egyfajta biztositek, es nektek is. De a leelolegezett osszeget irjatok bele a szerzodesbe is, illetve a megallapodasok reszleteit is.

2016. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom.

Halvany rozsaszin terdalá ero ruhat neztem ki.:)

Mar megvan kit szeretnenk. 2lagziban voltunk Iden ahol o volt es nagyon szimpatikus!:)

2016. aug. 21. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
2 het mulva lesz a lagzi. Marciusban foglaltuk a vofelyt,de volt aki mar akkor is be volt tablazva. Tolunk mindenki kert eloleget,foros,videos,harmonikas,zenesz de a vofely nem :)
2016. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jajj! Szuper. Koszonom , hogy irtal!:)

Remelem nembaj , h megkerdezem, mennyi volt az eloleg nagyjabol ezeknel a szolgaltatoknal? Es melyik települès?:)

2016. aug. 22. 12:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Szabolcs megye,falu.

Fotos videos:105.000

Zenesz:70.000 (barati ar!!!!)

Harmonikas:30.000 (barati ar!!!)

Konyhasok:60.000

Helyszin:70.000

2016. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi, a teljes arakat irtam.

Zenesz:20.000

Fotos:25.000

Harmonikas:10.000

2016. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom.:) aranyos h leirtad
2016. aug. 22. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2016. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!