Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ültetés - kik üljenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ültetés - kik üljenek a főasztalnál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vagy a szülők vagy a tanúk szoktak a párral együtt a főasztalnál ülni, nálunk viszont kicsit bonyolultabb a dolog. Egyrészt az én szüleim elváltak, és mindkettejüknek van új párja, párom oldalán viszont a szülők "csak" ketten vannak. Másrészt semmiképp nem szeretném a szüleimet egymás mellé ültetni. A tanúm a testvérem lesz, akinek kicsi gyerekei vannak, ha ő ülne mellettem, akkor már a családja is ott kellene, hogy helyet kapjon, de akkor megint nem lenne egyenlő a személyek száma a két oldalon. Hogyan tudnánk ezt megoldani? Gáz lenne, ha csak mi ketten ülnénk a főasztalnál, a többiek pedig körasztaloknál?
2016. aug. 21. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben a legjobb megoldás, ha ti ketten külön ültök. Nem gáz, voltam már ilyen lagzin, többen is, ahogy így ültek.
2016. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak nem probléma, szerintem ez esetben ez a legjobb megoldás. Mi a szülőkkel ültünk, de párom szülei elváltak. Szívünk szerint a tesókat is odaültettük volna a főasztalhoz, plusz apósom feleségét is, de annyi hely nem volt. Így mellettem anya és apa ült, párom mellett pedig szintén a szülei. A legközelebbi asztalhoz pedig odaültettük a tesómat a barátjával, párom húgát, illetve apósom feleségét a kisgyerekkel.
2016. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy én ragaszkodtam hozzá, hogy a szülők üljenek mellettem, de ha a párodnak nem fontos akkor semmi gond. Nálunk megértettek a párom szülei is, azt a kis időt kibírták egymás mellett és apósom párja sem neheztelt emiatt, mert tudta hogy elváltak ugyan, de ők a szülei.
2016. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! :) Lehet, hogy hülye ötlet, de ez is egy lehetőség.

Mi lenne ha a tanúk ülnének veletek a főasztalnál, akkor a vőlegényed oldaláról is ketten ülnének, a te részedről pedig meglehetne úgy oldani, hogy a tesód és a férje ülnének veletek, a gyerekek pedig a nagyiékál, a legközelebbi asztalnál. Vagy mennyire picik a gyerekek?

2016. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!