Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan sikerült színt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült színt választani az esküvőre?

Figyelt kérdés

kapásból vagy 10 olyan szín van, amit el tudnék képzelni az esküvőre, és a helyhez is illene. a vőlegényem természetesen csak annyit szól bele, amennyire ért hozzá - "ez a szín jó, ez ronda" :D

de több olyan is van, amire mindketten bólintottunk, és nem igazán sikerül döntenünk. már poénkodtunk is, hogy kéne tartani vagy 10 lagzit, hogy mindegyik színt "használhassuk". :) :D


hogyan sikerült kiválasztani Neked? :)


2016. aug. 22. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor a helyszínt megláttam, én tudtam, hogy oda minimális halványsárga dekorációt szeretnék színes virágokkal.

Férjem ebbe nem szólt bele. :)

2016. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen, nem vagyunk oda az ilyen rongyrázásokért, és nekünk tökéletesen megfelelt a színes díszítés.

Az lakodalom amúgy is egy vidám ünnepség, a boldogságról, vidámságról szól, nem a divatszínekről és arról, hogy megy-e a szalvéta a főfogás színéhez, és a tortadíszhez, az meg a koszorúslányok ruhájához.

Ebben mindketten egyetértettünk, úgyhogy színes virágok és díszek voltak. Nem kellett választani.

2016. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vacilláltunk rakta sokat. Párom annyit kért, hogy ne pink legyen. Végül lila lett, ami neki is tetszett.
2016. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sokat gondolkoztunk rajta, a zöld és fehér az ízlésünkhöz és a helyhez is illett. :)
2016. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok színpalettát megnéztünk és döntöttünk :)
2016. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tanácsot kértél, de leírom, hogy szerintem nem elég színt választani, hanem előbb egy stílust, és az meg is adja majd a színt is. Amit fontosnak tartok, hogy a választott stílus és szín passzoljon a vacsora helyszínéhez. Az esküvő folyamán a leghosszabb időt az étterembe töltitek, és ha annak határozott karaktere van, akkor nem érdemes az ellen dolgozni.

Láttam én olyan esküvőt, ahol az étterem sötétsárga falakkal, rusztikus, nehéz cserépedényekkel volt dekorálva, mindez terrakotta, dél-olaszos környezetet imitált.

Ebbe a menyasszony behozatta a maga kis halványlila lelkét, csipkékkel körbevéve, úgy a múltszázad előttről csippentett légkönnyű fuvallattal. Mert hogy ő a lilához ragaszkodott.

Legkevesebb az, amit mondhatunk rá, hogy érdekes volt, a harmónia legkisebb része sem volt jelen.

2016. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a természet és a natúr színek kedvelője vagyok, így egy percig sem kérdés, hogy az esküvőt is ilyen stílusban képzelem el, zöld, barna, krém, stb. Ez áll közel a személyiségemhez, azt nem is tudom, és nem is érdekel, hogy mik azt aktuális trend színei
2016. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!