Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két het mulva lesz az esküvőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két het mulva lesz az esküvőm. Mindenki azt mondja hogy nyigodjak meg 100% hogy nem minden pont ugy fog elsulni ahogy kene. Ezert kerdezem: mi nem alakult ugy ahogy szerettetek volna? Volt e vmi gond?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kis esküvőnk volt, igazából nem nagyon sülhetett el balul semmi.
2016. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken voltam esküvőn, elmaradt a templom előtti fotó az eső miatt. Gond volt? Nem, tettek rá magasról, s 2 óra múlva egy parkban fotózkodtunk.


Az esküvő arra van, hogy jól érzed, érezzétek magad/magatok, nem kell fennakadni azon ha valami nem úgy sikerül. Az egyetlen ok ami tényleg elb***hatja az esküvőt, az az, hogyha a leendő férj nem jelenik meg.

2016. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Miért kellene egy esküvőnek tökéletesnek lennie?

Eleve elhibázott a szándék ha ebben reménykedsz.A lényeg,hogy mire véget ér férj és feleség lesztek,ennél semmi nem lehet fontosabb.A többi meg lesz ahogy lesz.

A házas élet az esküvővel kezdődik,de nem az a nap a legfontosabb az életedben,az a nap csak valami igazán fontosnak a kezdete.Ezért nem is érdemes vagyonokat ölni bele.

2016. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom. Igazan kedvesek vagytok. :) A volegeny eloszor jon kikerni,a templ9mba nar egyutt megyunk szoval csak nem szalad el!! :D

Csak mar most az utolso kethetben minden eler minket. A vendeg visszamondja h nem jon,2 napra ra szol h megis. A pultos es az anyakonyvvezeto is kemondta. Az anyakonyvvezeto szerzett mast...ahh

2016. aug. 22. 17:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi extra nem volt. Csak kis apróságok. Pl. két db karkötőt is vettem az esküvőre, de elfelejtettem felvenni. Vettem egy harisnyakötőt 2000 Ft ért az utolsó pillanatban, mert hogy a vőlegény mit dob el.. erre elfelejtettük elvinni. Éppen bevonultunk volna mikor a nagy izgalomba az apukám is bement előre a násznéppel, így vissza kellett jönnie, hogy együtt menjünk be :D Minden olyan gyorsan történt. A ruhámat nem engedtük le fotózáskor. De így is minden szuper volt. Életem legszebb napja volt.
2016. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jajj biztos nagyon cuki volt apukad :)
2016. aug. 22. 18:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden tökéletes volt! :) 90-en voltunk..szeptemberi lagzi.. Az időjárás csodaszép volt, minden jól sikerült és mindenki nagyon jól érezte magát! Az év lagzija volt a miénk. :)
2016. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Téli esküvőm volt. Az esküvő napjának reggelén tükörjég odakint, mert persze egész télen pont azon a héten kellett kizárólag esnie a hónak, aznap meg ónos eső esett. A férjem nem bírt kiállni a garázsból a kocsival, csak hosszas küszködés után.

Aztán elfelejtette átvinni a vacsora helyszínére a hangfal egyik darabját (saját zenénk volt CD-ről).

Utána egy darabig minden ment remekül, majd később mesélte a férjem, hogy mikor odament (előttem, külön mentünk) a házasságkötőhöz, ami amúgy egy művelődési ház, a portán az ügyintéző hölgy nem is tudott a mi esküvőnkről, hanem összekeverte az előttünk levő párral. Nem állt a hölgy a helyzet magaslatán.

Aztán rendben mentek a dolgok. Leszámítva, hogy nyitótáncnál időnként megcsúszott a cipőm sarka a padlón, és főleg azt leszámítva, hogy a lagzi során az újdonsült férjem előadott egy fuldoklási jelenetet egy sóssüteményen. Mármint nem vicc volt, hanem félrenyelt. De szerencsére nem lett baj. Ezt az egyet leszámítva, a többi bakira már szeretettel gondolok vissza, ezek is egyedivé tették a napunkat. Csodálatos volt, ahogy volt.

2016. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bence_ ***** válasza:
91%
Egymásban legyetek biztosak. Többit megoldjátok. Ha van vőfély ő nagyon sokat tud segíteni ha esetleg tényleg lenne valami váratlan.
2016. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap esett az eső, így szabadtér helyett egy szállodában fotózkodtunk, a csokrom a virágosnál maradt, az utolsó percben kaptam meg, és kifogyott a Jäger készlet, de kocsiba pattant az egyik pincér. Mindent meg lehet oldani, és lehet apró bakikkal is tökéletes. ;)
2016. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!