Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyivel az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel az esküvő előtt választottátok ki a ruhát?

Figyelt kérdés

Csak 1 év múlva lesz az esküvő, de a ruhapróba izgat a legjobban, és nagyon várom már, hogy elkezdjek keresgélni, de most még nagyon korai.

Ti mennyi idővel előtte választottátok ki/vettétek meg/foglaltátok le a ruhát?


2016. aug. 23. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Júniusban volt az esküvőnk, és előtte szeptemberben foglaltam le. Nem akartam kockáztatni, hogy valaki más kiválasztja aznapra a ruhám ☺ Bár végül egy másikat választottam nem azt amit kinéztem a neten, mert a csaj hozott egy még szebbet. De most sem csinálnám másképp. Mi mindent lefoglaltunk már egy évvel előbb.
2016. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
novemberben vettem meg, májusban volt az esküvő
2016. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy szeptember elején mentem be abba a szalonba, ahol csináltattuk, az esküvő eredetileg novemberben lett volna, de aztán halasztani kellett januárra. De gyakorlatilag bő két hónappal a tervezett esküvő előtt.
2016. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
május végi esküvőre január végén
2016. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Júliusban lesz az esküvőnk, én is már alig várom a ruhapróbákat. Bár itt nézegetem [link]

Valószínű, hogy a boltban próbálgatok, hogy mi az ami jól áll és innen megrendelem. Ha nem illeszkedne pontosan, az ismerősöm kiigazítja. Ahogy elnéztem az árakat, van amit olcsóbb megvenni, mint ki kölcsönözni.

2016. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, októberben és decemberben biztosan megyek az üzletekbe :)
2016. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberi esküvőre januárban, februárban neten keresgéltem és márciusban foglaltam le a szalonban.
2016. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!