Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Daubner cukrászdával az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daubner cukrászdával az esküvői tortát illetően mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A honlapjukon látom, hogy csak telefonon lehet leadni a rendelést, de ha nekem egyéb elképzelésem van a tortával kapcsolatban, ami nincs fenn a választható opciók között, akkor azt nem tudom nagyon szóban leírni, képet küldenék hozzá. E-mailben viszont, nagy betűkkel ki van emelve, nem fogadnak el rendelést :D Akik rendeltetek tőlük, ilyen szempontból mit láttatok, rugalmasak voltak? Az eredmény ár-érték arányban milyen volt? A süti maga finom volt, előtte volt kóstolás, hogy milyet szeretnétek, vagy csak ráböktetek valamire, hogy az tuti jó lesz? Még sosem rendeltem sütit tőlük, amikor ott voltam személyesen, akkor meg nem tűnt úgy, mintha mélyreható beszélgetéseket lehetne ott letárgyalni anélkül, hogy a mögötted kígyózó sort végtelenségig felbosszantanád.


Összeségében minden véleményre kíváncsi vagyok a Daubner és az esküvői torták viszonyát illetően :) Köszönöm mindezt előre is :)


2016. aug. 25. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj be személyesen és telefonon mutasd a képet. Nem rugalmasak a végletekig az biztos. De megbízhatóan finomak a tortáik.
2016. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudom mikor voltál, de mostanában rövidebbek a sorok :)
2016. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán tavasszal, késő télen voltam arrafelé, akkor bizony valami 20 percet álltunk sorba- mondjuk megérte, mert nagyon jó áron nagyon finom sütiket vettünk, na de azért kicsit morcos lettem volna, ha az előttem levő még nekiáll részletezni az esküvői tortájának minden kis elemét :D
2016. aug. 25. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj oda nyitásra.

Vagy hívd fel őket, mondd el, hogy kb. mit szeretnél és akkor már - pontosításképpen - csak elfogadják emailben is.

2016. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!