Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj vagy énekes?

Figyelt kérdés

Lakodalmunkba dj-t kértünk fel és arra gondoltunk, hogy mulatós számokat is játszunk velük,így minden korosztálynak meglesz a maga zene stílusa. A magam részéről a hagyományos mulatós zenét - néhány kivételtől eltekintve - nem szeretem.


Ötleteket szívesen elfogadok. Esetleg ismertebb, táncosabb mulatós, lakodalmi zenék listáját, előadóját. Köszönöm



2016. aug. 25. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
És a párod szereti a mulatóst? Ha ő sem, akkor nehogy már a vén trottyok kedvéért elrontsátok a lagzit.
2016. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam dj-s és élő zenekaros esküvőn is. A dj nyomába se ér az élő zenekar hangulatának.
2016. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Hááááááát


Mindkettő elég cikis.


Dj - egy idegesítő figura általában, napszemcsi, zselés haj, "menő ember" feliratú poló, tuning autó, tahó stílus, gagyi zenék (tijesztó, náksi verszusz brunner, jucus, sterbinszki). Nem jó egy ilyen ember a lagziba.


"énekes" - CASIO hangszerrel felszerelt öregebb fickó, az alábbi repertoárral: utcára nyílik, lakodalom van a mi utcánkban, piros lett a pipacs virága, ARANYESŐ, bubamara, lidi néni, julcsika tercsike jöjjön velem ercsibe, bocskort nem hord az én babám, érik a szőlő stb. Ugyanúgy rossz.

2016. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a 3-assal nagyon egyetértek.

Rém gagyi és ízléstelen mindkettő.

2016. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A párom szereti a mulatóst, de én nem. Illetve az ismertebbeket elhallgatom, ismerem a ritmusát, de alapvetően egyhangú az egész. Persze ő se rajong mindegyik számért, ő is inkább az ismertebbeket kedveli.
2016. aug. 25. 11:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem disco zenéről beszéltem, hanem 60-90 éves évek magyar-külföldi retrós zenéiről, amit a középkorosztály is ismer, táncos jó zenék.
2016. aug. 25. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Had tippeljek egy merészet: Macarena, Scatman, Vivin La Vida Loca, Samba di janeiro, Agadu, Ken Laszló slágerek, borzasztóan rossz napóleon búvár meg az a gagyi 80-as évekbeli zenekar amit valami tehén-alkatú szőke nő vezetett, Shakira stb.

2016. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
???
2016. aug. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!