Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elszomoritottak, most igazuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszomoritottak, most igazuk lehet?

Figyelt kérdés

22èves vagyok, jövőre tervezzuk az esküvőnket , a párom 27èves.

1,4ève vagyok vele, első naptól kezdve együtt élünk. Külföldön jöttünk össze. Együtt hazakoltoztunk májusban hozzám, ahonnan èn származom ( az o eredeti lakhelye innen 300km)

Vettunk itt 1közös házat ès vâllalkozást inditottunk. Nagyon jol megvagyunk. Elso perctol fogva azt erzem o az igazi.

Elotte senki mellett nem voltam kepes megmaradni par hònapnál tovább.

Parom a komolykapcsolat hìve!

Ùgy èrezte nincs mièrt várni, megkèrt.

En is ugyerzem o az igazi, tudom h fiatal vagyok, de o az . Èrzem. Sosem èreztem másnál!

Anyukamek nagyjabol orulnek mert nagyon jo a viszonyunk es a parommal is nagyon jol kijonnek (en is az anyòsommal)

Inkabb aggòdnak , h elsietjük, mar elore latom, h 1-2 rokon is ezt fogja reagálni.

Hogyan kezeljem?

En nem aggodom, hogy elsietjuk.

Sokkal boldogabb lennek, ha velünk örülnènek..de ez igy nem olyan mint kepzeltem.

Vajon hozzaszoknak majd az gondolathoz, megnyugodnak es tervezgetnek velunk?

Mi mar idopontot is foglaltunk a lagzi helyszinre ! Tul fiatal vagyok?

De ha engem ez nem izgat?

15-21eves koromig jartam az orszagot buliztam..


2016. aug. 27. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nézd lesz egy lagzi, aztán ha mégsem fog működni maximum elváltok. Írjatok szerződést, hogy ki mit vitt bele a kapcsolatba.
2016. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Figyelj egyrészről téged is megértelek, egyrészről pedig őket is. Szerintem is nagyon korai, még csak 22 éves vagy, ilyen korai elköteleződésből szokott lenne az 1-2 év múlva válás című dolog, mert még nem ismerték ki rendesen a felek egymást, mert az egyik túl fiatalon házasodott és rájött, hogy élni szeretne stb.. De ha te ennyire szentül meg vagy győződve, hogy egészen biztosan ő a nagy Ő, hát hajrá, ne legyen igazam..!
2016. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ennel jobban nem ismerhetem egyutt elunk elejetol fogva.

Lattam stresszhelyzetben, rossznapokon, betegen stb..

Es lagzi napjaig van mèg bő egy ev .

Az a helyzet h azok a hazassagok is vegzodnek valassal amik tobb èv után kotottek. Ez szamomra ezert sem èrv, mert nem egy part ismerek akik elvaltak de elotte pl 5evig is egyutt vtak

2016. aug. 27. 13:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Közös házat vettetek, vállalkozást indítottatok úgy néz, hogy alig ismertétek/ismeritek egymást..Most már egy esküvő nem oszt nem szoroz..
2016. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Enis vagyis mi is pontosan ezt gondoljuk.

Egy gyerek sokkal nagyobb dolog lenne.

De azzal mèg várunk 2-4èvet.:)

2016. aug. 27. 17:53
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is korai, nem csak a korod, hanem a kapcsolatotok rövidsége miatt is. Legalább 2-3 év nem ártana még, hogy benőjön a fejed lágya.


Nem bántásból írom, de a stílusodból ez látszik: komolytalan, nem összeszedett vagy, ide-oda ugrálnak a gondolataid az írások alapján.

Az a benyomásom, hogy te magad sem tudod miért van szükségetek az esküvőre ennyi idő után, de a negatív kritika a hozzád közel állóktól pont azért bánt, mert tudod, hogy van benne igazság.

2016. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ertem. Van abban valami amit irsz, de lassuk be.. sok évnyi egyùttjárás utân kotott hazassagok is romlottak mar el.. nem ettol fugg

Termèszetesen köszönöm a vâlaszod.

2016. aug. 27. 20:45
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
4# vagyok. Ezt nem bóknak szántam, de úgy érzem nem érted az iróniát. Kicsit felelőtlenek vagytok.
2016. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem vettem bòknak, azèrt hülyènek ne nèzz már.

Azert válaszoltam kedvesen , mert nem fogom leharapni a fejed, ha megvan a vèlemènyed, de érzem az ironiát elhiheted.. csak letojom.

Nem egy part ismerek , akik sokaig vartak, es megis elvaltak. Nem èrt semmit...

2016. aug. 27. 21:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok boldogságot. Remél nem fogsz csalódni.
2016. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!