Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szertartás a szabadban. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szertartás a szabadban. Mit csináljunk rossz idő esetén?

Figyelt kérdés

Csak a szertartást szeretnénk a szabadban, saját telken.

Rajtam kívül mindenki azt hajtogatja, hogy de mi van, ha esni fog.

Tulajdonképpen erre keresem most a választ :) Nem nagyon van mód ott nagyobb sátor felállítására, mert olyan a kert és a fák elrendezése, hogy egyszerűen nem megoldható, hogy egy nagyobb sátor kerüljön a vendégek feje fölé.

Kisebb 3x3 méteres sátrunk van, szép fehér, ami a szertartás fölé pont jó, de a többiekkel nem tudom, mi legyen.

Engem személy szerint a szakadó eső sem zavarna különösebben, a násznép aggódik.

Amúgy a szertartás fél órájáról van szó, meg utána egy pezsgős koccintás, kis állófogadás (amit már amúgy a házon belül is meg lehet oldani, ha muszáj.

Ti mit tennétek? Én szívem szerint csak szólnék mindenkinek, hogy hozzon esernyőt a biztonság kedvéért :D

Amúgy az elmúlt 6 évben minden nap verőfényes napsütés volt, és kb 30 fok meleg azon a napon (évforduló).


2016. aug. 27. 13:43
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja, és a koccintás, állófogadás után étteremben folytatódna tovább a buli
2016. aug. 27. 13:43
 2/25 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy kitalálnék egy B tervet. Nem várnám el a vendégektől, hogy esőben üljenek fél órát. És az nem jelent semmit, hogy eddig azon a napon pont nem esett..lehet hogy pont fog a ti napotokon. Olyan helyre szervezném ahol van fedett hely is.
2016. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Ne mond már, hogy nem zavarna ha nekiállna esni az eső...Tudod ki ülne ott esőbe. Sajnos fel kell készülni ilyen eshetőségre is. Láttam már olyat, hogy ragyogó napsütés volt aztán a gyönyörűen feldíszített székeket elmosta az eső, így be kellett pakolni és bent tartani a szertartást. Olyan vagy mint egy kis fruska, fejedbe vettél valamit és nem hallgatsz a józan észre. Majd biztos az anyakönyvvezető is repesni fog..
2016. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ha elolvasod a kérdésemet, akkor láthatod, hogy épp arról szól, hogy megoldást keresek, és tippeket, tanácsokat kérek a B tervre.
2016. aug. 27. 17:06
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen elolvastam, téged nem zavarna ha esernyővel ülnének és esne közben az eső.... Fenntartom hogy naiv vagy, és felelőtlen. Évekig az évfordulónkon 25 fok volt max, kellemes nem túl meleg. Ehhez képest az esküvőnkön volt 40 fok......De ha leszarod a vénségeidet.
2016. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Egyetlen megoldást látok, ha az étteremnél tartjátok, ahol rossz idő esetén be lehet menni.
2016. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha a telketeken nincs megoldás arra, hogy fedett helyen is lehessen tartani akkor nem jó esküvői helyszìnnek..mást kell keresni. Az anyakönyvezető nem fog ott ülni az esőben veletek az fix.
2016. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Plusz ki sem megy az anyakonyvvezeto ha nincs B terv, mert elazna az anyakonyv.

Ha nem mukodik a nagyobb sator, sem a haz, akkor sajnos masik helyszint kell valasztani.

2016. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Anyakönyvet már nem viszik ki, mert elektronikussá vált az anyakönyvezés, és csak egy papírt kell alárni. De szerintem se tetszene az anyakönyvvezetőnek a dolog.
2016. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a szertartás fölé van 3x3 méteres sátrunk, szóval ez a része meg van oldva, sokaknak nem sikerült értelmezni ezt sem, úgy látom...
2016. aug. 27. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!