Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehetne leállítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne leállítani az anyóst? A párom szerint nincs gond

Figyelt kérdés

az anyósommal sosem volt jó kapcsolatom, elbeszélgetünk, elvagyunk, szóval nincs köpködés, de nem az igazi. inkább udvariasnak mondanám a kapcsolatunkat..

7 éve vagyunk együtt, és esküvőszervezés előtt állunk. szinte még csak papíron, fejben gondolkozunk a részleteken, az anyósom mégis teljesen beindult.

egyenlőre 4 dátum van kijelölve, de mivel csak 2018-ra tervezzük, még ráérünk sok dologgal. ráérünk a nagy nap kiválasztására is. az anyós viszont már az egyik napra foglalt egy zenekart (!)..

mikor mondtam, hogy ez azért túlzás, akkor azzal jött, hogy én leszek az ara, nekem csak az a dolgom, hogy szép legyek, a többit intézi ő...

eléggé idegesítő, mert nagyon belejött a szervezkedésbe.

a piszkozatos vendéglista, ami nyilván még millió módon fog változni, ő szerinte ezért és azért nem jó, ezt ne hívjuk meg, azt igen.. felhívott már néhány szalont időpont miatt, és majd ő eljön velem ruhát próbálni...

kivagyok tőle. egyrészt nem akarnám, hogy ő szervezze meg az egészet, másrészt még baromi messze van ez.

a párom szerint viszont én reagálom túl, és miért vagyok hárpia, mikor ő csak segíteni akar..

ami végképp kiverte a biztosítékot nálam, az az volt, hogy a párom egyik exének a szülei, és az ő szülei jóban vannak, ezáltal az anyósom kijelentette, hogy jöjjenek el. és a párom is felírta őket arra a bizonyos listára, az exével együtt.

mikor felvetettem, hogy egyrészt miért ő dönti el, hogy kik jönnek, másrészt az exének nem hiszem, hogy van ott keresnivalója (már jó 10 éve, hogy szétmentek, de nem is tartják a kapcsolatot, meg semmi. csak a szülők)

arra is azt a választ kaptam, hogy hisztérika vagyok, és az anyós csak jót akar.

ki vagyok már a nőtől, de attól is, hogy a párom szerint az normális, hogy ennyit, és ilyen előre intézkedik...


szerintetek? :/ összeveszni vele nem akarok, de rohadt idegesítő, mert nekem nem csak annyi lenne a dolgom, hogy 'szép legyek"....


2016. aug. 27. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nekem nem lenne a férjem az ilyen pasi.Menjen haza és üljön az anyja szoknyájára,ha ennyire védi.
2016. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Hű, hát nem könnyű. Az legalább pozitív, hogy ilyen lelkes. Én a helyedben nyugodtan leülnék vele hármasban a barátoddal, megköszönném hogy ilyen segítőkész, és így támogat titeket, de elmondanám, hogy ez a te esküvőd, "életed nagy napja" , és te szeretnéd leszervezni, és a pároddal közösen meghozni a végső döntéseket. Viszont számítasz a további segítségére, mert nagyon jók a meglátásai blablabla.És megkérném, hogy ne szervezzen le semmit mielőtt leegyeztetné veletek, mert neked ez fontos.
2016. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Hát az a helyzet,hogy az a bizonyos idegesítő nő nevelte fel neked azt akit most a házastársadnak szeretnél!

Nincs messze az időpont a szervezésre, ha mindenből a nektek tetsző kell... örülnöd kellene, hogy törődik veled, veletek.

Vagy te fogsz fizetni mindent?

2016. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

nagyon egyszerű

közöld vele vagy leállítja magát vagy le fog maradni mert kéttanús lesz

1. mert ez a te és a párod napja lesz

2. ö csak egy vendég a listán - ki tudja lehet lehúzod róla

3. a vendég lista csak rád és a párodra vonatkozik


szal határozottan állj ki magáért és ha kell verbálisan rakd helyre

2016. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ettől csak rosszabb lesz hidd el. (Tapasztalat)
2016. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizony..lesz itt gond..
2016. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden kötekedés és bántás nélkül, biztos hozzá akarsz menni? Nem normális, se anyuka....
2016. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Te hiába próbálod leállítani, ha a párod szerint ez normális... Nekem ilyen férj nem kéne köszönöm szépen. Ez már bőven a nem normális kategória.
2016. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem értek egyet ezzel, hogy neked csak szépnek kell lenned...Ez a ti napotok ti szervezzétek meg ne az anyós...
2016. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Haj, és mi lesz ha gyerek lesz? Fogja és elviszi magával haza, hogy te pihenhess, ő meg majd gondoskodik a felneveléséről?


Egyébként ezt most kell leállítani sürgősen, ha nem megy, akkor én nem házasodnék a helyedben.

2016. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!