Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerű fehér ruhában esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű fehér ruhában esküvő ciki?

Figyelt kérdés

Októberben lesz az esküvőnk, csak szűk körű, csak a legközelebbi rokonok lesznek ott, saccper kb 20-25 fő.

Nekem a hagyományos, hosszú, abroncson menyasszonyi ruhák nem jönnek be, olyan sohasem vennék fel.

Rövidet viszont nem nagyon találtam eddig normális árban, mivel egy ilyen kis esküvő miatt, egy egyszerű éttermi vacsora miatt nem akarok 80-100 ezres ruhát venni.

Pár napja találtam egy egyszerű szabású fehér ruhát az egyik plázában, amit nem tudtam otthagyni, nekem nagyon tetszik, és úgy gondoltam, hogy ez megfelelő lenne, de kicsit bizonytalan vagyok, nem e rossz választás-e.

A ruha kb ilyen, 90%-ra így néz ki, csak az ujja nem csipkés:


[link]


2016. aug. 28. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jo. Elvegre a te eskuvod lesz, abban hazasodj amiben szeretnel.
2016. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem! :)
2016. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Szép ruha.
2016. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Nem ciki, az en eskuvoi ruham egy turkalobol volt, kb 2000 forintot koltottem ra azert, mert ruhellem az eskuvoket es az eskuvo gondolatatol is kiver a viz, szoval nalam alap volt h kis eskuvo, keves ember semmi party:-)))


A masodik eskuvomon csak ketten voltunk, es a tanuk zara miniruha, betepve, a vilag legjobb eskuvoje volt:-))


A harmadik eskuvom viszont nagy eskuvo volt, rengeteg emberrel gyonyoru ruhaval egy tengerparton, megadtuk a modjat. Szoval nem a ruhan mulnak a dolgok, sztem semmi nem ciki:-)


Negyedik eskuvot nem tervezek:-))))

2016. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben azért még feldíszíteném egy szalaggal vagy ilyesmi, hogy kicsit ünnepélyesebb legyen, de így is nagyon szép.
2016. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Enyem is hasonlo es kb ugyanannyi fos eskuvo :)
2016. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szép ruha, de én inkább az esküvőmön egy igazi habos- babos ruhába mennék, ez szerintem az esküvő része!
2016. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Előző: Kinek az esküvőjének a része?

Van ilyen előírás bárhol is?? Ez egy ezer éves régmúlt hagyomány, de én sem pártolom ezeket a ruhákat, nem kényelmes, ódivatúak.

A görögös menyasszonyi ruhák is sokkal szebbek szerintem.

De ilyen kis fős esküvőre amúgy tényleg túlzás lenne ott vonulni habos babos ruhában, max egy 80 fős templomi esküvőre elmegy még, de egy egyszerű vacsorára felesleges és inkább nevetséges.

Szerintem jó lesz ez a ruha kérdező, ha nem vagy 130 kg, és jól áll rajtad a ruha egy szép cipővel és egy mondjuk szép frizurával és csokorral szerintem gyönyörű leszel egy ilyen ruhában.

Bárcsak engem is elvenne már valaki, én is ilyesmit választanék szerintem :)

2016. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne ciki? A te esküvőd. Biztos lesz aki furcsálja, de ne törődj vele. Szűk körű esküvőre tökéletesen megfelel.
2016. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat ha neked ez tetszik, és nem fogod megbánni, hogy nem választottál különlegesebbet, akkor miert ne?
2016. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!