Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek lehet a menyecsker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet a menyecskeruhám virágos?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz az esküvőm. Van egy vadi új ruhám, ami térdig érő koktélruha. Fehér alapon elmosódott, pasztell színű kicsi virágok vannak rajta. Azt hallottam, hogy a menyecske\új asszony ruha mindíg egyszínű. Szerintetek ez jó lesz, vagy vegyek egyszínűt?

2016. aug. 28. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nettó hülyeség, de akkor ezt a ruhát addig ne vedd fel egyszer sem!
2016. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
A menyecske ruha hagyomány szerint piros.
2016. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak anno 30x éve piros alapon virágmintás volt a menyecskeruhája, de azt nem nagyon hordta egyébként. Egy unokatestvérem meg évekkel ezelőtt olyan (egyébként piros) ruhát választott, amit máskor is fel tud venni.
2016. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy hagyomanyosan piros, de en lattam mar korall szinut is. Annyira nem hagyomanyos az eskuvonk, mert pl. van mar egy gyerekunk, nem lesz lanykiadas, nem lesz fatylam.
2016. aug. 28. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hogy lehet. Ha neked ez tetszik. Nem hiszem, hogy bárki kiakadna. Ma már bármilyen színű lehet nem csak piros.
2016. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyszínű, én például láttam fehér pöttyös pirosat.
2016. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!