Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valakinek van tapasztalata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy internetről nem jó ötlet rendelni de álmaim ruhája egy Pnina Tornai modell. De sajnos anyagilag.nem engedhetem meg magamnak. Tudom hogy ez nem eredeti es valószínűleg nem teljesen egyezik meg az igazival, de ha legalább hasonlít rá Ennyi pénzért akkor mar nagyon jó!:) es nyilván költenék rá egy kis átalakításra. Most sokan meg fogtok kövezni de légyszíves az írjon aki.hasznos infoval tud szolgálni és nem csak lehurrog. ( negativ kritikát is fogadok csak normális hangnemben)

[link]


Szoval Szerintetek rendeljek?

Bocsánat a helyesírásért de telefonról irok.

Köszönöm



2016. szept. 6. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, csak hagyj elég időt az átalakításra, ha szükséges. Barátnőmnek is így lett menyasszonyi ruhája: megrendelte külföldről, aztán még pár hónap alatt jóra szabatta.
2016. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aliról én is szoktam férfiként cuccokat rendelni. Arra számíts, hogy ha nem fizetsz rá, hanem az alap, legtöbbször Free Shipping szállítást választod, akkor minimum 2, de inkább 3 vagy 4 hét, mire megjön a cuccod. Átlagban 3 hét kb. Nézd a Feedbackset mindig egy terméknél, hogy milyen csillagokat adnak a korábbi vevők, mennyire elégedettek az adott termékkel/eladóval.
2016. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a kettőtöknek a hasznos es gyors választ!!! :)
2016. szept. 6. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de jó tanács: kezeld fenntartással. Az én általam vágyott ruhát itthon nem találtam meg, és sokat gondolkoztam, hogy esetleg megrendelem innen, de őszintén szólva nem merem. Végigböngésztem sok-sok menyasszonyi ruhát, és megnéztem a képes visszajelzéseket, hát... Nagyon sokszor felpontozták a vásárlók, pedig a képeken egyértelműen látszott, hogy a ruha olcsó, rossz minőségű és egyszerűen ronda, csak nyomokban hasonlít az eredetire, és még magadra is kell szabadni. Egy próbát megér, de ha kevés a pénzed ruhára (nekem is az), akkor gondold át még egyszer, hátha van kompromisszumos megoldás vagy meg tudod varratni olcsóbban itthon.
2016. szept. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aliexpressről olyan helyről érdemes rendelni, ahol van már korábbi rendelés és vlaki a visszajelzések közé töltött fel képet a valódi ruháról, vagy ahol azt írják, hogy "real picture".
2016. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Igen én is ettől felek kicsit, mert nem akarom, hogy kidobott pénz legyen. Csak az a baj, hogy Magyarországon (es szerintem máshol sem) nem nagyon vannak ilyen ruhák. Nyilván ez az egyik védjegye a tervezonek. Nagy szatén, nehéz ruha, ezekkel a gyönyörű kristalyokkal.

Amiket eddig Itthon láttam, azokra azt mondom : Szép-szép de nem az igazi. Vagy organzabol van, vagy olcsó hatású a díszítés ( pedig nem olcso ruhákat neztem), vagy túl egyszerűek. Ha neg találok szatént szép díszítéssel akkor meg vagy a felsőrész kialakítása olyan Semmilyen, vagy a szoknya fazonja teljesen más ( sellő, egyszerű A vonal...stb)

2016. szept. 7. 08:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Aliexpressnek nagyon nincs jó híre ilyenekben. Én a helyedben inkább megpróbálnám itthon megvarratni a kiválasztott modell mását, nem lesz tökéletesen ugyanolyan, de hasonló. Ilyet vállalnak pl. az Esküvőiruha Plázánál, 100 körüli összegért.

Én nem ajánlanám a rendelést, én is megpróbáltam, de nagyon nem jött be. Ha megreszkírozod, muszáj egy B terv, és a végén lehet, a ruhád se lesz olyan, mint elképzelted, és még pluszban többet is kell ráköltened. No meg a bosszúság.

2016. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen az Esküvői Ruha Plázát én is Megtaláltam és fel is vettem veluk a kaocsolatot. Ehhez hasonló ruhát 250 ezerért csinálnak. Nem olcsó, de hát Ennyi anyagért nem is vártam kevesebbet. Még van időm, szoval még megfontolom. De szerencsére nem lehetetlen és már ennek Örülök nagyon! :)
2016. szept. 7. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Van a képek közt egy, amin vőlegény van, szerintem az lehet amit ők csinálnak. Illetve az anyagleírásnál is szerepel hogy organza. A többi (gondolom eredeti) képen egyáltalán nem organza van. Tehát hiába szabatnád át, olyan nem lesz mint amilyet szeretnél.
2016. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
O köszönöm szépen! Hát igen Sajnos nekem a reményt elvakitotta a szememet és fel sem tűntek ezek az "apróságok".. Na akkor ezt hagyom, inkabb megvarratom drágábban :)
2016. szept. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!