Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez így működne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így működne? Tekintettel lennének ránk az emberek egy rövid időre?

Figyelt kérdés

Saját telken szeretnénk tartani a szertartás. Mivel nyaraló területről van szó, senki nem lakik arrafelé, az embereknek csak nyaralóik, hétvégi házaik vannak mindenfelé.

Emiatt a hétvégén fűnyírásról, flexelésről, fűrészelésről, kalapálásról szólnak általában.

Csak a szertartás lesz a kertben. Arra gondoltunk, hogy az esküvő előtt pár héttel nylonbugyiban egy papírt raknánk a közeli szomszédok kapuira (postaládák nincsenek, az oszlopokon meg nem olvassák el a kirakott dolgokat), amiben nagyon szépen megkérnénk őket, hogy adott napon egy 2 vagy 3 órás időszakban függesszék fel a zajjal járó kerti munkákat.

Szerintetek működhet?


2016. szept. 18. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennének csendben? Gondolom nem a gyakoris nőgyűlölők a szomszédaid :D
2016. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb szemelyesen keressetek fel oket, ne uzengessetek
2016. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szemelyesen keressetek fel oket es akkor mukodni fog.
2016. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a személyes megbeszélést javaslom, jobban fogják tartani is, ha látják, hogy a kedves-aranyos-szép pár esküszik a szomszédban :)
2016. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, igen, valóban személyesen lenne az igazi, csak üdülő övezetben ez elég nehézkes, mert egy adott hétvégén pl a 40 szomszédból egyszerre mondjuk kint van 15-20... És nem tudunk annyiszor kiutazni emiatt, hogy biztos mindenkit elérjünk.. :( Jó, ha a felét sikerülne.
2016. szept. 19. 09:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Legalabb probaljatok meg szemelyesen aztan irjatok bele az uzenetben hogy kerestetek oket szemelyesen de nem voltak ott.

Szerintem sokakbak rem antipatikusnak jottok le, ha csak cetlin uzengettek, nekem legalabbis tutira a bogyomben lenne a friss parocska igy

2016. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!