Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tetszik a ruha, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a ruha, csak magamon. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam ruhát próbálni, novemberben lesz a lagzi. Tudom, sokak ezt várják nagyon, de én húztam-halasztottam, ameddig csak tudtam.

Felpróbáltam vagy 20-30 ruhát, azt hittem, soha nem lesz meg az igazi. Viszont végül sikerülr találni egyet, amiben nagyon jól éreztem magam és nagyon tetszett is magamon.

Viszont hazajöttem és megnéztem neten a ruhát, totál elbizonytalanodtam. Nagyon nem az én stílusom, eszembe nem jutott volna felpróbálni kép alapján.

Viszont csinált rólam fotót a tesóm, úgy mg még mindig nagyon tetszik. Létezik, hogy ennyire máshogy áll rajtam, mint a modellen? A modellen tök "merev" ruha, rajtam meg olyan bohókás. Pont, amilyet szerettem volna.


2016. szept. 21. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, hogy a modellen milyen. Az a lényeg, hogy neked magadon tetszik! Fordítva rosszabb ☺ Amúgy néha tényleg más a modellen. Kép alapján én sem választottam ki a ruhám, de a csaj mégis odahozta. ☺ És szuper volt, imádtam.
2016. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mutatsz róla képet? :)
2016. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze. :)

[link]


De én tényleg nem ez vagyok, mint ami (nekem?) ebből a képről lejön. Ez egy totál nőies ruhának tűnik így, olyan "szigorú".

De én kb. tornacipőben, hátizsákkal mászkálok, meg 8 színű biciklivel közlekedek. :D

Tényleg nem ilyennek látom magamon a ruhát, mint ezen a hölgyeményen.


Annyi még, hogy a virágok más színűek lesznek nekem, hogy még lágyítson a ruhán.

2016. szept. 21. 13:14
 4/15 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, így ez alapján a kép alapján konkrétan nem is tetszik a ruha. :)
2016. szept. 21. 13:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyönyörűséges :) Én is hasonlót szeretnék, bár még nem próbáltam ilyen fazont, nem tudom, hogy áll.

De Irigyellek, ha ez a fazon neked jól áll! Sok boldogságot!

2016. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán voltam így. A ruha csodaszép. Ha magadon tetszik, az a lényeg. Nem a modell fogja viselni, hanem te! Sok boldogságot!
2016. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hú, hát, köszi a válaszokat! Akkor mindjárt megyek is vissza lefoglalni. :))
2016. szept. 21. 14:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Most egy ilyen karót nyelt modelltől mit vársz? 😀 Menj és foglald le. Nekem is innen volt a ruhám. Sok boldogságot ☺
2016. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan ritka ez, egyik barátnőm is úgy járt, hogy elment egy általa középrondának minősített ruhát felpróbálni (már túl volt jó néhányon), és az lett az igazi :)


Az meg még gyakoribb, hogy kinézel egy ruhát, aztán rettenetesen mutat felvéve...


Inkább örülj, hogy jól állt :) Nekem amúgy nagyon tetszik ez a ruha :)

2016. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a ruha, simàn el tudom kèpzelni egy laza nőn! Te adsz személyiséget a ruhànak és nem fordìtva!
2016. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!