Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen meglepetést találjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enikő987 kérdése:

Milyen meglepetést találjunk ki a násznépnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. meglepetés táncra, de az már olyan snassz, mindenki azt csinálja. Valami egyedivel és különlegessel szeretném meglepni a násznépet! Júniusban lesz a lagzi 200 fővel, tanyán, sátorban, igazi paraszt lagzi! Válaszaitokat előre köszönöm! :)

2016. szept. 23. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Legyen pucér meglepetéstánc aminek a végén mindenki elviheti hátra a menyasszonyt (a férfiak) és a vőlegényt (a nők) negyed órára! :D
2016. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Jelentsétek be, hogy babát vártok.
2016. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, a pucér tánc igazán kreatív ötlet! :D Köszönöm az értelmes választ!

Ha nem várok babát, akkor nyilván nem fogom bejelenteni. A másik pedig az, hogy egy ittas kismama aki menyasszony...csodás! :D

2016. szept. 23. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
3# Poennak pedig jo lenne. Reszegen, mikozben log ki a cigi a szadbol bejelented, hogy jon a kisbaba lassan. :Ddd
2016. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan nem vennék a poént! :D Inkább valami kultúráltabb meglepetésre gondoltam!
2016. szept. 23. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tanyán vagytok, biztos van valami nagy udvar, mondjuk ott lehetne olyan lámpásokat eregetni, (nem tudom mi a hivatalos neve) de szerintem az tök jó meg hangulatos. :) (bár nyilván pénztárcafüggő is)

Alacdony költségvetésűnek, ha igazi parasztosat akartok, akkor lehetne bolondmenyasszony. Csak egy bevállalós barát kell, és mehet a műsor :D

2016. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami nagyon szép és érdekes is a fényképezkedéshez kellékek, eszközök. Ezt egy szépen díszített ládába rakjátok és mindenki választhat magának kedvére valót. Vidám egyedi képek készülnek így ami emlékezetessé teszi a napot.

A kellékek: régi kosztümök, maszkok, parókák, különböző szemüvegek, esernyők, cilinder, bajusz, csokor virág, nagy díszes képkeret amit maguk elé tartanak, lufik,dekoratív régi szék,sétapálca, kalapok..meg ami még eszetekbe jut.

2016. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!