Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem túl nagy ajándék lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl nagy ajándék lány búcsúra ez mellett ajándék ötlet esküvőre?

Figyelt kérdés
A húgomnak lesz az esküvője egyedül én fizetem a leány búcsút mivel nincs nagy igénye igy egy otthoni bulit tartok neki ajándékba szeretnék neki egy arany nyakláncot kb 120000 forint értékben nagyon sokat tett értem így erre gondoltam az esküvőre nem tudom mit adjak nekik mindenük meg van együtt laknak valami ötlet
2016. szept. 25. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
és nem félsz, hogy esetleg az utcán lelopják a nyakáról a nyakláncot?
2016. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Most tényleg kiírtad mennyiért veszed a láncot?

Kit érdekel?xD

Amúgy is tré ajándék lenne, egy ilyen alkalomra...

2016. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1 akkor ennyi erővel senki ne hordjon semmit mert el lopják!

2 szerintem az a tré hogy ilyen szavakat használsz és ha nem érdekel nem kell ide kommentálni ha annyira nem érdekel a másik meg nem azt kérdeztem hogy milyen tré ez az ajándék hanem hogy nem túl nagy lány búcsúra és egyéb ötleteket kértem

2016. szept. 25. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Hát ez nem leánybúcsúra való ajándék, nagyon nem...

Az meg igaz, hogy kár volt ide írni mennyit szánsz rá, mert ez túlzás még akkor is ha az ember el van eresztve anyagilag...

2016. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Ne fájjon az igazság...

Ahogy itt írták tré ajándék, amúgy meg szabad országban élünk, mindenki azt ír oda ahova akar.

Ha meg annyira meg van mindene talán valami személyesnek jobban örűlne.

Mint ennek az oly értékes nyakláncnak...

2016. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék neki azt venni hogy fel tudja venni az esküvőre nem értem ez mért ne lenne személyes nyaklánc meg marad és egy örök emlék
2016. szept. 25. 13:21
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Te ismered,hogy minek örülne ha tudod,hogy örülne neki és vágyik arra,hogy legyen egy gyönyörü nyaklánca az esküvöjén és tik megtehetitek anyagilag akkor vedd meg neki
2016. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

120.000 egy nyakláncért azért nem annyira sok (persze nem is kevés), messze nem a hordhatatlan kategória.

Esküvőre ezek után csak egy sima gratuláló lapot írnék, (vagy pénzt adnék). Opcionálisan (szerintem) a legjobb nászajándék a fényképkeret/fotóalbum.

2016. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vegyél neki mellé gyémánt gyűrűt is aztán vedd el te...

Te ismered neked kell eldönteni mit veszel neki.

2016. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Szia. Az otlet szep csak tulzas. Vannak szebbek ennyiert.

En vennek neki olcsobban es melle pluszba penzt.

Eskuvore szinten penzt annak sokkal nagyobb hasznat veszik hidd el.

Mi is orultunk a penznek nagy segitseg volt.

2016. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!