Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nálatok mi lett a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi lett a menyasszonyi cipő sorsa az esküvő után?

Figyelt kérdés
Viselitek különleges alkalmakkor, eladtátok stb. ?

2016. okt. 6. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Áll a szekrényben.
2016. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Rakjátok el, úgyis lesz még esküvőtök. Sőt, addigra még a divatból sem fog kimenni. :P
2016. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nálam a kukában landolt :D A fotózás helyszínei kissé megviselték a felsőrészét, meg amúgy se akartam utána hordani sehova. Persze nem volt egy drága darab, asszem max. 5000 forint volt.
2016. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért fogok kevésbé klasszikus (csipkés, szatén stb.) fehér magassarkút venni, mert azt fel tudom venni más szerelésekhez is majd.
2016. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fehér lakkbőr cipőm volt, néha felveszem azóta is.
2016. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Köves, szatén cipőm volt, egyszer volt még rajtam, egy lila ruhához vettem fel esküvőre és egyszer kölcsön adtam szalagavatós tánchoz, azóta is a szekrényben van. Volt egy váltós balerina cipőm is, azt elnyűttem utána nyáron.
2016. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az enyém is csak áll a szekrényben. Szatén cipő, ben is volt annyira olcsó. Egy kicsit füves lett, nem igazán akar kijönni. De lehet felhúzom máskor is valamilyen alkalomra.
2016. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szándékozom még más alkalomra is viselni. Még csak idén esküdtem, azóta eddig nem volt rá alkalmam.
2016. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem elhordta az esküvő után, több nyáron át is viselte. Még néhány nappal az esküvő előtt is kényelmetlen volt, de sikerült bejáratni, így szívesen viselte később is, mint fehér cipőt, ami nyáron előnyös viselet.
2016. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megvan. Normál cipőboltban vettem, nem hófehér, hanem olyan gyöngyház színű, úgyhogy fogom tudni hordani akalmakkor.
2016. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!