Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgármesteri Hivatalnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgármesteri Hivatalnak kell valamit adni az esküvő után?

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz az esküvőnk, 2000 fős faluban. Egyszer mintha valakitől hallottam volna olyat, hogy illik ott hagyni pezsgőt meg süteményt a hivatalnak vagy valami ilyesmi. Ez hogy van?? Valaki tudja a szokást?
2016. okt. 16. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Nem, ott előre kell fizetni, mégpedig "jóú magyar Forintban"


Ilyen Faluháza meg Büdöskútpuszta jellegű falvakbaan ahol mindenki legalább negyedunokatesó ott szoktak amolyan "hehéj Béciké itt egy kis pálesz, jövő héten fefűstűnéd a kelbászt, mer gyesznó vágás lesz"

2016. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kell fizetni semmiért, ezt már mondták.
2016. okt. 16. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Az anyakönyvvezetőnek szokott a pár egy kis ajándékot adni. Nálunk tortát kapott, gyümölcskosarat, virágot. Hivatalban dolgozom, kapásból ezek jutottak eszembe.

Nyilván nem kötelező adni, figyelmesség felé.

2016. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőt miért pontoztátok le? Én jót nevettem :D

Egyébként van ahol tényleg kell fizetni,de ez településenként változó,ill. attól is függ,hogy munkaidőben vagy azon kívül lesz e a szertartás,és kértek e extrákat,mint pl pezsgő,zene stb. Ha ingyenes akkor sem hiszem,hogy szokás lenne.

2016. okt. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!