Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Családi házban vagy annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi házban vagy annak udvarán lehet esküvőt tartani?

Figyelt kérdés

Nem lenne nagy vendégsereg, csak 20 fő lenne maximum velünk együtt és ha úgy elrendezzük a házat, akkor bőven elférnénk a nagy nappalinkban a szertartáson. Utána jöhetne a kaja-pia, később egy kis esti kerti partira gondoltam, tánc, zene stb.

De ha úgy adná az idő, akkor szívesen esküdnénk meg a gyönyörű udvarunkban is.

Csak erre nem találtam semmi hivatalosat, hogy egyáltalán lehet-e ilyen helyszínen megtartani az esküvőt vagy sem? Azt tudom, hogy ha hivatalon kívüli helyszínre szeretnénk hívni az anyakönyvvezetőt, az pár tízezer Ft-ba kerül és gondoskodni kell a oda-visszaviteléről.


De saját udvarban, házban lehet tartani szertartást? Van valami jogszabály?


2016. okt. 16. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a saját udvar nem fér bele a "hivatalon kívüli helyszín" fogalmába...?
2016. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, ami megtiltaná, szerintem ha várudvaron lehet tartani, akkor sima kertben is. Ez csak és kizárólag a helyi anyakönyvvezető rugalmasságán múlik. Időben kérvényezzétek nála, és meglátjátok, hogy mit mondd, de szerintem nincs akadálya.
2016. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott tartod ahol szeretnéd, ahogyan írtad, anyakönyvvezetőt kell a helyszínre rendelni.
2016. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Én a vízóra aknában tartanám a helyedben. :)
2016. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatod. "Azt tudom, hogy ha hivatalon kívüli helyszínre szeretnénk hívni az anyakönyvvezetőt, az pár tízezer Ft-ba kerül és gondoskodni kell a oda-visszaviteléről. " Akkor mindent tudsz. Mi a kérdés?
2016. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Nekünk is saját udvarban lesz. Nem otthon, hanem a telken.
2016. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

No, szerintem ez egy marhaság!

Aki otthon szeretné tartani az esküvőjét, az eleve a kertben gondolkodik, és ha majd el kezd esni az eső, behúzódik a házba, nem pedig fordítva. A nagyszobába megesküszik, majd bulit tart a kerten, később, mikor már mindenki belakta magát a nagyszobába vagy a nappaliba .

A dolog úgy kezdődik, hogy mikor is lesz az esküvő? Februárban vagy augusztus végén?

2016. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!