Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek különc dolog ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek különc dolog ha a ruhám uszályát mindenhol húzni szeretném?

Figyelt kérdés
Polgárin templomban étteremben egyaránt?
2016. okt. 18. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha megpróbálod, rá fogsz jönni, hogy nagyon nem praktikus, étteremben biztos nem. Arról nem is beszélve, hogy jó koszos lenne, ha tényleg mindenhol húznád, és táncolni se fogsz tudni benne.
2016. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
egyáltalán nem,teljesen általános és normális.
2016. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha egy esős, keddi napon az utcán húzkodod magad után az uszályod, miközben a munkába mész, az különc dolog.

De egy esküvőn, ahol te magad vagy a menyasszony, mitől lenne az?

2016. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, te tudod. Húzd, ki tudja, meddig húzhatod - írta Vörösmarty :)


Szerintem kb. addig, amíg egy vendég véletlenül rá nem lép, és te pofára nem esel, vagy le nem szakad. Arra készülj, hogy táncolni biztosan nem fogsz tudni uszályban. Ha kisgyerekek szaladgálnak az eseményen, és valamelyik rálép, amikor nem veszed észre, akkor pedig oltári balesetveszélyes helyzetet is teremthetsz.


Szóval én praktikusan a fotózkodás idejére hagynám az uszályhúzás meg a bevonulásokra, utána mellőzném.

2016. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem különc dolog, csak hülyeség. Nagyon koszos lesz, és nem fogsz tudni normálisan közlekedni benne, mindenki rá fog lépni.
2016. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A piszoktol nem féltem és YouTubeon láttam hogy lehet táncolni is ha nincs feltüzve :-)
2016. okt. 18. 16:19
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a Youtube-on nem mutatták be, mi történik, ha egy másik vendég spiccesen rálép az uszályra, miközben a menyasszony lép egyet az ellenkező irányba.


Elmondom, mi lesz: eltaknyolsz. Aztán folytathatod a lagzit véres pofikával, kitört metszőfoggal vagy bokaficammal, ha akarod.

2016. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam olyan ruhát, amelyiknek konkrétan tánc közben leszakadt egyik oldalt a derékrésze, mert egy túlsúlyos vendég rálépett.
2016. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

8-as! De az ilyet nem szokás kitenni az internetre. :) Hadd menjen a kérdezô a saját feje után, ide úgyis csak megerősítésért jött.

A következő lagziján meg hátha leszáll a földre, és nem az interneten látottak alapján szervezkedik.

2016. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Amikor megpróbál benne táncolni, úgyis rájön, mekkora para. Idétlen lesz nagyon, ugyanis uszályok ruhában csak előre felé lehet lépni, hátra nem, mert rálép, és orra esik. Egy kerigő sem fog menni benne az új férjjel emiatt. Speckó táncok vannak uszályos ruhákhoz. Átlag lagzis tinglitanglit nem fog tudni járni benne, vagy legalábbis igen röhejesen fog mutatni a videókon.
2016. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!