Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy működik egy polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik egy polgári esküvő és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnénk összeházasodni de polgári esküvő lenne. Ne nézzetek hülyének de még sose voltam semmilyen esküvőn, nem tudom milyen lehet. Olvasgattam a neten az árakat de egyik helyen azt írták, hogy 20 000Ft körül, máshol azt, hogy hétköznap ingyenes. Nem kellene semmilyen plusz.

Oda vendéget lehet hívni? Vagy az már pénzbe kerül, ha igen akkor mennyibe? Tanú kell? Szűk családi kör lenne, körülbelül 10 fő. Utána természetesen lenne egy kis buli több emberrel de azt már magunknak intéznénk.

És hol kell időpontot kérni? Általában mennyi a várakozási idő? Egy kisvárosról van szó. Lassan 20 éve élek ezen a településen de fogalmam sincs, hogy hol szokott lenni esküvő.


2016. okt. 23. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb ha felkeresitek az anyakönyvvezetőt, ott ahol össze szeretnétek házasodni. Ő mindent elfog mondani, ugyanis ahány hely annyi szokás. Nekünk Baranya megyében volt, külső helyszínen a polgári szertartás, ami 11.000 Ft-ba került. Hétköznap valóban ingyenes. Van ahol szombaton is ingyenes viszont pl. 3000 Ft ,hogy betegyék az általatok vitt CD-t a zenével, 3000 Ft,hogy kitöltsék az általatok vitt pezsgőt stb. Barátnőméknél így volt.
2016. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy senki nem válaszolt. Kb 100 ilyen kérdés van a gyakorin, keresgélj. Vagy esetleg az önkormányzatot is felhívhatnád megkérdezni, hogy ott ahol a tervezitek mi a menet..ha érett vagy az esküvőhöz ez nem okozhat gondot...
2016. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!