Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom, hogy meghívjam-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy meghívjam-e a csoporttársaimat az esküvőre?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz a lagzink, jóban vagyunk, de annyira mégsem. Viszont szokták kérdezgetni, hogy hogy áll a szervezés, stb. Igazából a szertartásokon szívesen látnám őket, de félek, hogy el sem jönnének.

Most mi legyen? :)


2016. okt. 25. 08:58
 1/9 A kérdező kommentje:
8 emberről van szó.
2016. okt. 25. 09:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Nalunk eskuvore nem szokas hivni , odabarki jon, aki szeretne. Aki a lakodalomban ott lesz, az meghivot kap, a tavolabbi rokonok, baratok, akika lagziban nem lesznek ott, de megis meg akarod veluk osztani, hogy ferjhez mesz, azok ertesitot kapnak, es ha ugy erzik, elmennek az eskuvore es utana gratulalnak, szoval az eskuvore nem szokas senkit meghivni. Szoval adj nekik ertesitot, es ha szeretnenek, elmennek.
2016. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, itt az a szokás, hogy van vacsorás és vacsora nélküli meghívó.

De én is arra gondoltam, hogy szólok nekik szóban, aztán ha szeretnének, eljönnek, ha nem, akkor nem.

2016. okt. 25. 09:24
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj velük,hogy a szertartáson szívesen látnád őket.

a szertartásra be szoktak ülni távolabbi ismerősök is,ha érdekli őket. én pl szívesen elmennék. magára a bulira nem,ha nem vagyunk olyan jóban.

2016. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egészen biztosan meghívnám a csoporttársaim, ha házasodnék. Ezerszer szívesebben látnám őket, mint a sok rokont, akivel évente egyszer ha összefutunk, és sokról azt se tudom kicsoda...

De mi 6 évet töltöttünk együtt, napi szinten pedig rengeteg időt, összekovácsolódtunk, imádom őket.

De ha nem lennénk annyira nagyon jóban, és nem érezném azt, hogy velük szeretnék bulizni a nagy napon, akkor nem hívnám meg őket, esetleg csak a szertartásra.

2016. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azokat a csoporttársaimat hívtam meg, akikkel barátok is maradtunk egyetem után. Ez kb 5 ember.
2016. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Csak arra valaszolj, hogy mi a banatos hervatag PITLIERT hivnad meg oket, ha annyira nem is vagytok joban?????

Normalis vagy?!

Mi ez?!

Ovoda es altalanos iskola tarsaidat miert felejted ki? Hulye vagy?

2016. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért, mert napi 8 órában együtt vagyunk, együtt izgulunk a vizsgákon egymásért, együtt sírunk, nevetünk, stb?

A lagziba nyilván nem hívom meg őket, mivel nem tartjuk a kapcsolatot egyetemen kívül. De egyébként izgulunk egymásért.

De megoldódott a dolog, ketten megkérdezték, hogy hány órakor lesz a szertartás, és nem.gond-e, ha eljönnek, mert szeretnének rajta jelen lenni. Aztán mondtam, hogy pont meg akartam hívni őket. Egy ember kivételével mindenki örült a meghívásnak és azt mondták, ott lesznek.


Köszi a válaszokat, szép napot neked kedves utolsó válaszoló, hátha jobb kedved lesz ! :)

2016. okt. 31. 07:08
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem akkor, es most is jo kedvem van. Sultbolond.
2016. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!