Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy válasszak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszak magamnak esküvői ruhát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sose voltam az a vékony lány, sőt magas is vagyok és nagyok a melleim. 178 cm és 85 kilo vagyok. Szeretnék egyszerű, letisztult ruhát viselni, szerintetek ez jól állna egy ilyen alkatú lánynak? [link]

2016. okt. 25. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyin szép ez a ruha, csak a pánt nélkülisége miatt nem biztos, hogy nagy mellekhez jó lesz. De fel kell próbálni:)
2016. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is pántos kellene, ha nagyok a melleid, valamint ugye tudod, hogy ez a ruha még jobban nyújtani fogja az alakodat?

Mármint ez nem baj, csak írtad hogy magas is vagy.

2016. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Bizti le leszek pontozva...de én ilyet fel se húznék. Tudom, hogy most divat meg minden...de nem tartom olyan kifinomultnak.
2016. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyébként, ha bemész egy szalona, ott tudsz próbálni többet is, látni fogod, melyik jobb. Ha kell, hívj magaddal valakit, aki szintén tud segíteni, ő nem csak tükörben lát
2016. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Alakítható pántossá is :) Köszönöm a hozzászólásaitokat!
2016. okt. 25. 12:18
 6/10 A kérdező kommentje:

Igy :)

[link]

2016. okt. 25. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem pánt, csak egy vékony réteg tüll, hogy veszel alá melltartót?

Ilyesmiben gondolkodnék

[link]

[link]

2016. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek, köszönöm! Egy bajom van csak, hogy semmiféle díszt, csilli villit em szeretnék rá... Már azon is gondolkodtam, hogy egy egyszerű nyári ruhát kellene találni

Tudom, hogy majdnem minden menyasszonynak a ruha kiválasztása a legszebb, legjobban várt dolog, de én sajnos nem szeretek ruhákat vásárolni, divatolni, nemhogy menyasszonyi ruhát... Persze nagyon szeretnék tetszeni a vőlegényemnek és csinos lenni, ezért kértem segítséget.

2016. okt. 25. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg varrass egy ehhez hasonló ruhát, csak csillivilli nélkül: [link]

Ez szerintem tényleg jól állna, nagy mellekhez ideális:)

2016. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Angiii03 ***** válasza:

A kínai ruhákat kerüld !! az interneten rendelhetők nagy része az ! Egyik ismerősöm Kínából rendelt és nem hasonlított a képen lévőre, sőt a méretek se voltak tökéletesek, az anyaga meg borzalmas volt !!


Íme egy cikk ami bemutatja, hogy hogyan válassz ruhát:

[link]


Javaslom: Menj el esküvő kiállításokra és böngészd a netet. Ha találsz egy szimpatikus ruhaszalont a közeledben, akkor menj be és próbálj fel menyasszonyi ruhákat. Akkor biztosan megtalálod azt ami a legjobban áll. Ha netről rendelsz akkor lehet nem is fog jól állni. Ne kockáztass ! A vidéki szalonokban ráadásul nem olyan vészes a bérlési költség sem.

2016. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!