Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magyarországon mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire bevett szokás templomi esküvőknél, hogy a menyasszony mögé a koszorúslányok, a férj mögé pedig a tanú, illetve a barátai felsorakoznak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Templomban még nem láttam ilyet.
2016. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tanuk mogottunk ultek, a koszoruslanyok/fiuk meg oldalt a padsorokban.
2016. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez szokás volt e akkoriban, de én álltam a nővérem mögött, mit koszorúslány a templomban egész ceremónia alatt, de azt nem tudom elképzelni, hogy egyik félről (menyasszony) a koszorúslány-lányok, a másik félről pedig a tanú álljon, mert a tanú a tanúval egyenrangú, tehát ha vőlegény tanúja áll a vőlegény mögött, akkor a menyasszony tanúja álljon a menyasszony mögött. Ha egy személy áll menyasszony mögött, akkor egy személy álljon a vőlegény mögött is, ez szemre is csinos

megoldás lenne.

2016. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én koszorúslány voltam barátnőmnél - nálunk a tanúk sem álltak, meg mi sem, illetve csak addig, amíg bevonult a pár. Mikor ők leültek középen (mert ők is ültek ám! :D), akkor a tanúk egy-egy zsámolyra ültek mögéjük, nekünk pedig az első sorban volt helyünk a menyasszony oldalán.

Szóval végül is olyan volt, amit te gondolsz, csak ülve, nem ácsorogva. Mondjuk hosszú szertartás volt.

2016. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:)


Köszönöm a válaszokat. Amerikai filmekben láttam, hogy a templomi vagy szabadtéri esküvők így néznek ki.

2016. nov. 27. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Templomi esküvőnél alapvetően ül mindenki, egyes részeknél kell felállni. Elöl ül a pár és kicsivel mögöttük a tanúk. Koszorúslányok (ha vannak), akkor általában az első sorba ülnek le. Igazából csak be -és kivonuláskor mennek a menyasszony előtt/mögött.
2016. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs akkora divatja a szabadtéri esküvőknek. Illetve pontosítok, az anyakönyvvezető bárhova meghívható, ha van rá kellő keret (bár mivel egy nap többen házasodnak általában, ennek azért nehéz a kivitelezése, de megoldható), a templominál nem jellemző, hogy az eskető pap templomon kívül tartaná a szertartást. Ez mondjuk érthető valahol. :)
2016. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!