Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jópofa ajándékötletek esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jópofa ajándékötletek esküvőre?

Figyelt kérdés

Baráti házaspár esküvője. 2. házasság, már van egy kisbabájuk. Komplett háztartásuk van, tehát a szokványos ajándékok kilőve. Mi sajnos nem állunk jó anyagilag, így nem tudunk sok pénzt adni, kb. 5-8000 Ft-ot. Ebben az értékben tudnátok valami jópofa, vicces ajándékötletet? Ami inkább emlék jellegű, és nem az értéke miatt hasznos.

Lehet házi készítésű is, én szívesen kézműveskedek itthon.


2010. máj. 4. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer láttam egy ilyet....nem tudom a barátaitok, mennyi idősek. Amit írni fogok, azt inkább fiatal párok veszik poénnak!! A lényeg, hogy egy nagy dogozba kell becsomagolni. Alap: a nagy dobozban van 3 kicsi doboz. Ahogy kibontják a nagy dobozt kiveszik az első kicsit dobozocskát....amire az van írva: ELŐTTE!!! Ebbe lehet rakni egy üveg pezsgőt...bort...ilyesmit.

A második kis doboz: "KÖZBEN!!! Ebbe dobozban egy kis csipkebugyit, vagy egy szexi harisnyát!!

A harmadik doboz pedig. az :"UTÁNA" Ebbe pedig csörgöt, gyerekjátékot, gyerekruhát.

Gondolom nem kell leírnom....hogy mit jelképeznek :D

Szerintem ez egy eskülőn vicces ajándék és nem is kerül sokba. Tuti, h évek múlva is emlékeznek rá.

2010. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Lehet,hogy azzal járnának a legjobban,ha a pénzt adnátok át vicces formában.Az 5-8 ezer forint pont elég arra,hogy az esküvői vacsorátokat kifizessék belőle és ne jöjjön ki az esküvő minusszal.Persze,ez csak az én véleményem én ezt tenném.
2010. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
adj nekik nokedlit farháttal- című receptet, célozván arra hogy jobb kajára ugyse lesz pénzük:D de a nokedlit egyben kell főzni, nem szaggatni, így tudják enni mindkét végéről, mint oroszlánok az antilop bébit:D
2010. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

ehh.....nem akarok senkit megbántani, de szerintem az eddigi ötletek BORZALMASAK, a legutóbbi meg egyenesen pofátlanság "úgy se lesz pénzük jobb kajára " pff .....:D

Az első is eléggé idétlen.....

Szerintem vegyetek valami dísztárgyat, ilyen porcelánt, vagy ilyesmit, vagy csinálj egy goblejnt.....

25/F

2010. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A könnygázgránátot csak ajánlani tudom. Sírva fognak a nevetni, amint kinyitják.
2010. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Kedves előző!5-8 ezer ft semmire sem elég,főleg 2 ember vacsorájára nem.

Nekünk 2 hét múlva lessz az esküvőnk (nagyon alap vacsorával)10 ezer ft /fő,és a többit nem is számoltam.

De abban 1et értek,hogy inkább a pénzt adjátok,vagy vásárlási utalványt.

2010. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

20:08-as

Azért mondtam az 5-8 ezret a vacsorára,mert nekünk tavaly volt az esküvőnk és 5000ft/fő volt a vacsora ital nélkül.Ebben benne volt a leves,két fő étel és a desszert.Mindenkinek külön tányéron szolgálták fel.Nem volt nagyesküvő.

2010. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez az, ital nélkül! A kaja nálunk is kijön 5500-ből (semmi faxni), az ital hozzájön, vagyis egy emberre is több jön ki, mint 8000 Ft.

De nyilván az ifjú pár is tisztában van a kérdező helyzetével, mégis meghívta őket. Nekünk is vannak olyanok, akik nem fognak ennyit adni, mégis szeretnénk, ha eljönnének.

Ha lesz menyasszonytánc, oda dobjátok be ezt a pénzt, és csinálj valamit olyat, ami mindkettőjüknek szól, pl. fotóalbum, vagy vegyél nekik valami jópofa társasjátékot.

2010. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Igen, azt mindenképpen kipuhatolom, hogy lesz-e menyasszonytánc, mert akkor a pénzt úgy adjuk oda.

2010. máj. 5. 10:56
 10/10 anonim válasza:

- Fiatal pároknak: kép a születendő közös gyerekükről. A férj, feleség gyerekkori képeit (szem, száj) összemontázsolva nagyon jó képeket lehet csinálni!


- Szerkeszthetsz kisfilmet! Minden gépen van egy Windows Movie Maker nevű program, ahol fényképekből tök jó "filmet" lehet csinálni, zenét alá rakni...


- DM-nél lehet fotókönyvet csináltatni


Utóbbi kettőnél lehet a babakori képektől elindulni, suli, találkozásuk, esküvő.......

2010. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!