Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszony lapos cipőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony lapos cipőben?

Figyelt kérdés

Nem igazán aktuális, még azért van néhány hónapom, de a gondom az, hogy nem tudok magassarkú cipőben menni. Sajnos vagy nem, de képtelen vagyok rá. :D Pedig rengeteget gyakoroltam, volt is rajtam több eseményen is, de egyszerűen mindig én voltam az a lány, aki "beszrt", miközben magassarkúban közlekedett... :D És nem kell platformra gondolni: a kis 5 cm sarkú cipők is komoly kihívást jelentenek számomra. Igen, a telitalpú is. Nem érzem magam stabilnak, és a lábam is elég hamar, alig fél óra után megfájdul.... Tehát elég problémás vagyok. Viszont a menyasszonyok szinte mindig magassarkúban vannak. És olyan szépek amúgy a cipők.. :) Illetve vannak a hagyományok, hogy a vőlegény a "cipőből issza a pezsgőt", ezt egy lapos topánkával nem igen lehet kivitelezni.... Vagy de? Volt valaki laposban az esküvőjén?

Én akárhány lagzin voltam, a lapos mindig a menyecskeruhánál került elő. Persze, nem kőbe vésett, nyilván nem is azért kérdem, csak nem mutat az bután a nagy, habos-babos ruhához?


2017. jan. 15. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, hogy milyen cipőben vagy.
2017. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a magassarkút. Az esküvődön, olyan cipő legyen rajtad, amiben tudsz táncolni menni és kényelmes, hisz a menyecsketáncig viselned kell.


Mi értelme lenne egy olyan cipőnek, amiben végig szenvednéd a napot és nem tudnád élvezni?


Rajtam is nagyon minimális sarkú?! cipő volt, és megsúgom a ruha alatt, nem is igen látszik. Persze legyen szép és dekoratív az a cipő.


Lehet lepontozni, de szerintem a kényelmes cipő sokkal fontosabb, és én élvezni szerettem volna az esküvőm napját, nem egy magassarkúban szenvedni.


(Félreértés ne essék, gyönyörű cipő a magassarkú és tisztelem azt, aki szépen is tudja viselni, de különbözőek vagyunk.)


Egyébként kedves Kérdező sok boldogságot és jó szervezést kívánok!

2017. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én utálom a magassarkúkat, szóval én sem abban leszek.
2017. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sógornőm nem is szereti a magassarkú cipőket, meg 1-2 centivel magasabb a tesómnál. Egy cuki balerinacipőben volt az esküvőn. 0, ismétlem, nulla megjegyzést kapott érte. Jól érezte magát benne, és senki nem is látta a cipőjét.
2017. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mezitláb! Minden álmom (de a Kedves nem engedi, mert nem akar a korházba menni az esküvöje napján)... :)


Egyébként igen, a párom igy is alacsonyabb, mint én, hülyén festenénk, ha magasban lennék - az megint más kérdés, hogy járni sem birok benne ;)

2017. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is lapos talpúban leszek, olyan ruhát választok hozzá. Két lábtörés után én már nem törődöm a divattal, mert a divat se fog ápolni az újabb törés után.

A kolléganőm is ugyanígy volt ezzel. Ő a milliós ruhája alá fehér tornacipőt (!) húzott csipke cipőfűzővel. Hatalmasat esett a lagzin, be kellett vinni a balesetire. Kapott egy fáslit, de mondták neki, hogy van itt egy másik menyasszony, akit épp gipszelnek, mert ő magassarkúban volt.

2017. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!