Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha - olyanban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha - olyanban voltál, mint amit elképzeltél? Stílus, fazon.

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy akinek volt az esküvője, vagy még nem, de a ruha már megvan - olyan lett, amire mindig is vágytál?

Hiszen ezt sokszor hallani, hogy valakinek évekig a nagy habos-babos az álma, végül mégis egy egyszerű, A-vonalút, vagy egy sellő fazonút választ. :)

Ki élte át ezt, hogy az álomruha mégsem lett a végleges?


2017. jan. 15. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, a fotón szép vékony alakja volt a csajnak a ruhában, az én 110 kilómon meg feszült mindenhol.
2017. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam picit változott a dolog: nagyon sokáig egy szép, elegáns sellő fazont képzeltem magamnak, végül inkább A-vonalú lett, viszont azért, mert addigra az tetszett meg - magamon. Felvettem a sellőruhát, és hát... hülyén hangzik, de túl szexi volt. xD Egyáltalán nem az szép, elegáns összkép volt, amit elképzeltem, majdhogynem közönségesnek hatott rajtam. Elmondtam a nyűgömet az eladónak, aki hozott egy sima, letisztult, egyszerű A-vonalú ruhát, na azzal már "finomabb" volt az összhatás. :) Tehát nem úgy mondanám, hogy nem az álomruhám lesz rajtam, hanem úgy, hogy meggondoltam magam, mostanra ez az álomruha. ;)
2017. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem volt konkret elkepzelesem gyerekkoromban,honapokig bujtam a netet h az en alkatomhoz mi illik es utana h az en szemelyisegem ezekbol melyiket tudja befogadni.Vegul megtetszett egy divattervezo ruhaja es Szlovakiaban megvarrattam toredekeert.Ritka volt,egyedi es jol allt.
2017. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyom konkrét elképzelésem nem volt, és nem is erre készültem 5 éves korom óta. A ruhapróba előtt kinéztem egy ruhát a szalon honlapján. Úgy gondoltam, hogy azt fogom választani. Amíg nem hoztak a csajok egy másik ruhát, amibe beleszerettem.
2017. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából nekem nem volt álomruhám. Amikor megkértek, elkezdtem nézegetni képeket és rögtön tudtam mi az, ami tetszene, mi nem. Felpróbáltam többfélét, A vonalút, sellőt és igazából azok is tetszettek felvéve. Ennek ellenére úgy éreztem, hogy egy királylányosban jobban érezném magam. Olyat is választottam és gyönyörű volt. Lefoglaltam a ruhát, viszont utána nagyon sok kétségem támadt, hogy nem fehér és ehhez mit fognak szólni, hogy mi lesz ha az uszálya miatt nem fogok tudni benne mozogni és egyébként is túl nagy hogy fogom kibírni benne stb. Utólag már tudom, hogy butaság volt, a ruha különleges volt, mindenki dicsérte, az uszályát szépen fel lehetett gombolni és nem volt benne nehéz mozogni, a mosdót leszámítva :)
2017. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megcsodáltam a szép, hatalmas menyasszonyi ruhákat, de tudtam, hogy hozzám nem illenek, nem tudnám viselni őket. Én egy varrónő kollekciójában találtam egy ruhát, amit ő menyecske ruhának tervezett, én rögtön beleszerettem. Mindenki szerint illett hozzám és én remekül éreztem magam benne.
2017. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!