Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői tanúval mikor közöljük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői tanúval mikor közöljük, hogy őket szeretnénk tanúnak?

Figyelt kérdés
Két gyerekkori jóbarátunkat szeretnénk felkérni, erre van valami szokás? Meghívó megküldésével, vagy csak szimplán felkérjük őket?
2017. jan. 16. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehetőleg még az esküvő előtt közöljétek. xD
2017. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű hozzászólást. :D
2017. jan. 16. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem személyesen vagy telefonon jobb, mint ha elolvassák a meghívóban de nincs erre szabály, ahogy nektek tetszik. :)

Én elfelejtettem felkérni a legjobb barátnőmet! Annyira egyértelmű volt számomra hogy ő lesz hogy nem is kérdeztem meg :D :D Végül ő kérdezett rá hogy ki lesz és akkor esett le. Jót röhögtünk rajta. :)

2017. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bejelentkeztek időpontra, megkérdezik, kik lesznek a tanuk, de akkor még nem kell, hogy végleges legyen. Mi még a meghívók előtt megkérdeztük őket. Nekem barátnőm volt, akinek még középsuliban megígértem, úgyhogy annyi volt, hogy "ugye leszel?", páromnak meg a bátyja, ott nem is volt kérdés, csak így tényként közölte vele párom, ő meg igazából tudta, hogy így lesz, mert párom meg az ő tanúja volt korábban.
2017. jan. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elterjedőben vannak a tanúfelkérő ajandékok: bor, bonbon, stb. szépen becsomagolva mellete egy szépen megírt papír: ugye, leszel a tanúm? Vagy valami hasonló szöveggel. Mi a párommal ezeket feleslegesnek érezzük. Mi személyesen szóban "megkértük" őket. Csak azért tettem idézőjelbe, mert mindjét részről a testvér lesz, és annyira evidens volt, hogy ők lesznek, hogy gyakorlatilag közöltük velük, ők meg tudomásul vették. :)
2017. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer kértek fel tanúnak. Akkor az úgy volt, hogy mikor már megvolt nekik az esküvő időpontja, akkor elmondták és ezzel együtt azt is, hogy szeretnének tanúnak. Tehát ez még bőven a meghívók küldése előtt volt.
2017. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a testvérek voltak mindkét részről, simán megkérdeztük őket. Nem csináltunk belőle felhajtást.
2017. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az anyakönyvvezető a júliusi esküvő előtt májusig kérte a tanúk adatait.

Ettől független mi már azt megelőző év szeptemberében felkértük őket, hogy számítsanak az eseményre és gondolják át.

2017. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!