Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meggondoltam magam a tanút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondoltam magam a tanút illetően, de nincs már C tervem. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nincsenek közeli barátaim, a páromékat ismerem, de ők is csak ismerősök számomra, nem vagyunk kifejezetten jóban.

Eredetileg a testvéremet szerettem volna, de ő a saját esküvőjén a vőlegénye tiltására mást választott helyettem tanúnak. Pedig kicsi korunk óta ez így volt megbeszélve, nem is voltunk összeveszve, csak a párja engem elkezdett utálni és kijelentette, hogy nem lehetek én, habár én hoztam össze őket.

A B tervem az egyik unokatesóm lett volna, vele egész jó barátnők vagyunk, de épp most sikerült házas pasikkal kavarnia, majd teherbe esni az egyiktől.

Nem bántom emiatt, de nekem furcsa érzés lenne így, ha ő lenne a tanúm, mert a viselkedésével gyakorlatilag bizonyította, hogy számára ez a dolog semmit sem jelent.

Szüleimet nem szeretném felkérni, hiszen ők nem ezért lesznek ott. És így kb. nem maradt senkim.

Párom barátai közül kérjek meg valakit? Annyira nincs semmi ötletem már.

Volt itt olyan, akinek nem közeli barát vagy rokon volt a tanúja?



2017. jan. 18. 17:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nem szorít az idő egyelőre, csak gondolkodom már előre.
2017. jan. 18. 17:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérd föl a testvéred!

Nehogymár a hülye párja kettőtök közé álljon...!

2017. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő döntötte el, hogy enged a zsarolásának, úgyhogy én emiatt haragszom rá. Simán a sarkára állhatott volna, hogy márpedig így lesz, de nem ő le se szarta, hogy nekem ez milyen érzés, úgyhogy nem szeretném.
2017. jan. 18. 17:19
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát pedig nem tudhatod, mi történt köztük a háttérben. A testvéred a testvéred marad, és azért az nem olyan tragikus, hogy nem te voltál a tanúja...


Mondjuk alapból nincs értelme egy kapcsolatnak, ahol ilyen zsarolás megy. Jó eséllyel azóta is zsarolja és bántja a párja a testvéred. Bölcsen tennéd, ha nyitnál felé és legalább meghallgatnád. Legalább alkalom lehetne hogy kibéküljetek, minek dédelgetni egy ilyen hülye sérelmet magadban...?

2017. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Amúgy nem vagyunk haragban, úgyhogy nem kell kibékülnünk, csak bennem maradt ez a tüske.

És de igen, elég nagy tragédia volt ez számomra és itt nem a tanú szerep a lényeg. Nem tudom ennél jobban elmagyarázni, de igazából nem is tartozik a kérdéshez.

2017. jan. 18. 17:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En is a testvert kernem fel a helyedben. Ez jo gesztus lenne a teljes, "tuske nelkuli" bekulesre. Meg gondolj bele... tok fura lenne, hogy ott a testvered, mikozben neked valami huszadrangu ismeros a tanud, aki meg a masodik nevedet sem tudja pl.
2017. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, de náluk is pontosan így volt. :D
2017. jan. 18. 18:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérd meg a testvéredet, már csak azért is! Had egye a fene a kedves sógorodat...
2017. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Hát pedig én

1. Nem süllyednék le ilyen gyerekes "dedede náluk is úgy voooolt" indíttatásból ugyanarra a szintre

2. Nem a húgomat "büntetném" a hülye pasija miatt - mellesleg elég büntetés neki ez a fazon, meg egy ilyen házasság...

A lényeg, hogy én ebben a helyzetben is felkérném, nem dédelgetném magamban ezt a sérelmet - elvileg - felnőtt nőként.

2017. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

"Igen, de náluk is pontosan így volt. :D"


És ezért úgy érzed, jogos, ha visszaadod a kölcsönt?


Nem szeretnél inkább megszabadulni ettől a tüskétől?


A te dolgod, de ennél jobb alkalmat nem fog adni a sors, hogy tényleg továbblépj és megbocsáss és kibékülj. (Neeem, a "nem beszélünk róla és úgy csinálok, mintha békében lennénk" az nem ez.)

2017. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!