Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha két tanús esküvőre vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két tanús esküvőre vagyunk hivatalosak (tanuként) illő nászajándékot adni?

Figyelt kérdés
Azt gondolnám,hogy nem. Valami személyeset kellene? Semmi ötletem.
2017. jan. 19. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha meghívnak egy esküvőre,akkor mindenképpen illik valamit vinni,függetlenül attól,hogy hányan lesznek.Konkrét tárgyi ajándék helyett inkább pénzt szokás. Persze ha még most bútoroznak össze,akkor meg lehet kérdezni minek örülnének.

De ha már régebb óta együtt élnek,akkor valószínű nem nagyon kell nekik semmi a háztartásba már,úgyhogy a pénz jobb ötlet.

Fejenként olyan 10-20 ezret szokás adni. Emellé még lehet valami kreatív apróságot,ami a kapcsolatukkal kapcsolatos.

2017. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak ők és a két tanú?


Szerintem ha terveznek majd egyházit/lakodalmat, addig várhat. Bár ha ilyen esetben téged invitálnak, akkor lehet vagy olyan viszonyban valamelyik féllel, hogy akár rá is kérdezz. Na nem arra, hogy mit meg mennyit, hanem hogy most vagy majd később.

Lehet kicsit illúzióromboló, de én a legutóbbi esetben (egy cimborám nősült) rákérdeztem nála, hogy mi újság ezzel a kérdéssel. Azt mondta, hogy fel kell szerelni még a házat, amihez egy csomó dolog jól jönne, de még nincs pontos elképzelésük hogy milyen/honnan/mennyi - szóval kaptak kp-t, aztán majd vesznek belőle amit akarnak.

2017. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tesóméknak volt kéttanús esküvőjük, az egyik tanútól egy tortát kaptak.
2017. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 év után kelnek egybe. Mindenük megvan. Ha nem jut eszembe valami megható és tényleg személyes,akkor tortát viszek. Meg viragot. Szerintem csokra sem lesz a menyasszonynak.
2017. jan. 19. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mindkettő jó, valamit mindenképp illik, de elég egy jelképes valami.
2017. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!