Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pár fős esküvő Budapesten hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár fős esküvő Budapesten hol?

Figyelt kérdés

Kis hangulatos eskuvot szeretnenk nyaron, julius 22re terveztuk, de eselytelen, addigra vagyok kiirva, pocaklako miatt nem akarom akkor.

Junius 24 utan lehet csak, erettsegizek, kulonben megszunik a tanuloi jogviszonyom.

Hol lehetne csak csaladnak ( kb 50fo nagyon max) hangulatos kis eskuvot osszehozni?

Trofeara gondoltam Obudan, de annak tulsagosan csak vacsora hangulata lenne, en nem tudom mennyire fogom birni 8-9 honapos terhesen, de szeretnem kicsit lassu zenesre, kicsit tancolosra- na meg persze isteni kajaval megoldani.

Aki tud ajanlani helyszineket/ettermeket nagyon megkoszonom :)

Aki kritikat ir, hogy felelotlenseg 18 evesen gyereket vallalni es eskuvot szervezni, koszi, csak angolbol emeltezem, a tobbit tavaly csinaltam.


2017. jan. 20. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kopaszi-gát. Egyik barátomnak ott volt tavaly, gyönyörű helyszín, sokféle lehetőséggel.
2017. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Fos esküvő akkor lenne ha nemet mondanál az oltárnál. xD
2017. jan. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, próbálj használni magyar betűket, mert erősen félre lehet érteni a szavakat, amiket írsz.
2017. jan. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének ennyien itt demensek, akkor át tudnának lépji egy hizonyos értelmi küszöböt és átlendülnének könnyen az élezetnélküliségen. :)
2017. jan. 20. 08:25
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bobbio Hotelt ajánlom. Pont 50 fő körüli a befogadóképességük. A hely hangulatos, a társaság igen kedves és segítőkész. Egy 50 fős lakodalmat én nem tekinteném pár fősnek, akkor hogy nevezed, ahol csak tizenketten vannak.

És nem az ékezettelenséggel van a baj az írásodban, hanem a fogalmazással, szétszórt, csapongó, nehézkes a lényeget kihámozni belőle.

Érettségi ide, érettségi oda.

Amúgy tényleg felelőtlenség 18 évesen gyereket vállalni. De rajtatok a világ szeme, mutassátok meg, hogy ti ezt hogy csináljátok! Én drukkolok Nektek!

2017. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy voks a kopaszi gátra
2017. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!