Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőt tervezünk. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőt tervezünk. Az úgy nagyon fura, ha 50 főt elhívunk rá és utánna nem lesz sem lagzi, sem vacsora?

Figyelt kérdés

Gondoltunk arra is, hogy csak az 50főböl párat áthívunk hozzánk, aztán sütögetünk meg megiszunk valamit...

De ez így nem fura?

Vagy van aki csak esküvőt tart és utánna sem lagzit sem vacsorárt nem tart?


2017. jún. 12. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez így fura. Bár Te ismered a rokonokat, barátokat, de ha már 50 embert meghívtok, akkor szerintem furcsa, ha csak párat hívtok át a buliba hozzátok. Ilyen esküvőn még nem voltam, de hallottam már róla, hogy zokon vették a barátok, rokonok, hogy nem lettek meghívva az ifjú párhoz a szertartás után.


Költségkeret miatt nem lehet mindenkit meghívni? Lehet buta kérdés, de nem lehet a násznép számát csökkenteni? Nekünk pl: nagyon szűk körű esküvőnk lesz. 25-en leszünk. Csak polgári, és utána kerti buli nálunk. Számomra egyértelmű, hogy akit a szertartásra hívok, azt utána is megvendégelem. Főleg, hogy nálunk, otthon lesz a buli, nem egy külsős étteremben.


De az érem másik fele meg, hogy ez a Ti napotok! Ha így szeretnétek, csináljátok így!


Egyébként az utolsó kérdésedre a válasz: igen, nem mindenki tart lagzit, vacsorát. Azonban mégis szeretne szép szertartást, és nem akar kéttanús esküvőt.

2017. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg olyan embereket hívtok meg, aki ismer és szeret titeket, meg fogja érteni. De sztem ha lesz egy kis vendégfogadás a helyszínen (pogi, ásványvíz), az még jobb, és azért mégiscsak megkínáljátok őket vmivel.
2017. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura. Gondolom, nem mindenki lakik helyben. Kiöltözik, odautazik, és egy üdítőt nem kap szerencsétlen?

Egyáltalán minek hívjátok meg őket?


Sokan így eleve el se mennek.


Mi nem hívtunk mást, csak a közeli barátokat, rokonokat, így volt 25 fő, a gyerekekkel együtt.

Bográcsoztunk, grilleztük, ők is hoztak egy kis sütit, bort, vagy üdítőt. Nászajándékot nem kértünk. Eleve úgy hívtunk meg mindenkit, hogy a szertartás után kerti parti lesz, szűk körben.

20 ezerből kijött minden, és mindenki jól érezte magát. (Tavaly házasodtunk össze.)


Vagy ne hívd meg, vagy tartsatok legalább egy állófogadást sütivel, pezsgövel. Ez így szerintem nem "illik".

2017. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha enni, inni nem kapnak, az úgy elég fura lesz. Vagy ha neki kell állniuk még tüzet rakni, és megvárni, míg ötven embernek elég szalonna/gulyás/akármi elkészül. Vagy aki elöl van, az eszik majd, a többi meg nézi és éhesen vár a sorára?

Az is kicsit fura, ha fele marad, a másik fele meg elmegy, nyilván ők is észreveszik, hogy a többiek maradnak, esetleg nem veszik a lapot, hogy ők meg nem maradhatnak.

Én nem mennék el így, az biztos.

2017. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előzőkhöz, egy kis állófogadás lehetne. Nem lagzi vagy haccacáré, de esetetekben néhány sütis és/vagy hideg tál, üdítők már kedveskedésnek számítana.
2017. jún. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!