Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Balatonfüzfő-i Polgármesteri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Balatonfüzfő-i Polgármesteri Hivatalról keresek képet! Hol találhatok ilyet? (a város oldalán nincs fenn! )

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

www.norc.com


nézd meg itt

2010. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

esetleg a hivatal weboldalán nézted már? :)

Google-n nincsen,én is megnéztem.

2010. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Balatonfüzfői Hírlapban láttam, pár éve.

Próbálj meg a szerkesztőktől kérni.

De ha nagyon messze élsz, szívesen leutazok, és készítek fotókat.Szívemhez nőtt az épület, mert ott nőttem fel.

2010. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy köszönöm!és köszönöm a többi kommentet is!De Én sem lakok messze,csak az esküvői oldalunkhoz kerestem egy képet hozzá,és gondoltam hátha tud valaki,esetleg egy fotós oldalán,és akkor egyből fel is tudtam volna tenni,de ha nincs,hát nincs,akkor majd készítek Én,csak gondoltam próba szerencse,hátha valaki tud olyan oldalt amit Én nem. :) De tényleg nagyonszépen köszönöm a kedvességet!!
2010. máj. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!