Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lakodalomba ésszerű ültetőkárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakodalomba ésszerű ültetőkártyát csinálni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem teljesen felesleges. Általában mindenki megtalálja a helyét. A közelebbi hozzátartozók (szülők) az ifjú pár mellett, a távolabbiak távolabb.
2008. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi nem akartuk, hogy összevisszaság legyen 200 főnél, így csináltunk. Nem a konkrét helyet határoztuk meg, hanem hogy ki melyik asztalnál legyen, és azon belül mindegy volt, ki mellett foglal helyet. Pl. 5-ös asztal: Kovács család (4fő), Kiss Tamás és neje (2fő), Tóth Gábor(1fő), Vass János és párja (2fő, stb.).

De voltam már több olyan lakziban, ahol konkrét helyre kellett ülni, mert ültetőkártyák voltak. Nekem nem okozott gondot, de másnak lehet. Mi így egy köztes megoldást kerestünk.

2008. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nagy létszám esetén igencsak szerencsés, ha legalább asztalszinten el van döntve az, hogy ki hol fog ülni. Igaz így lehetnek "sértődések", azonban elejét lehet venni annak, hogy családok külön asztalhoz kerüljenek. Ha valakinek nem tetszik a helye, akkor úgyis "elbizniszeli" valakivel. De ez már az ő saját "dolguk".
2008. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez függ sokszor a násznéptül is. ha sok az idösebb , falusi lagzihoz szokott ember akkor lehet rá sem néznek a kártyára.


amúgy meg jó, mert pl 2 esküvön voltunk nem rég és mindenhol barát volt a menyasszony völegény és az egyik helyen senkit nem ismertünk a menyasszonyon kívül a másik helyen a párom már vagy 10 éve nem látta a volt barátait. mindenhol fiatalok közé ültettek, és hamar össze melegedtünk azokkal is akiket nem ismertünk.


de voltam egy 300 fös esküvön ahol pont az egyik asztal 15 fös volt és mi barátok 12-en voltunk, erre beült az egyik unokatesó 2 gyerekkel oda és így pont két egyedülálló fiu nem fért oda akik csak az öreg szomszédok asztalhoz fértek. hát marha jó volt nekik ott messze az öregekkel, mi meg ott buliztunk külön.

2008. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes csinálni mert mindenki mindenhová ül,és nálunk volt olyan hogy nem tudtunk egymás mellé ülni a családdal mert nem volt hely.Ez elég kellemetlen,szerintem érdemes ültetést csinálni,nem beszélve arról hogy akiket kedvelsz jobban,azokat ülteted a közeledbe.Ma már szinte mindenhol csinálnak.
2008. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekunk kis eskuvonk volt (eskuvo mi meg a tanuk, lagzi 7 fo :)), de a legutolsó eskuvo, ahol voltam nagy volt 200 fos, voltak ultetokartyak, ami jo volt, mert olyanok koze ultem, akiket ismertem, vagy legalab volt kozos pont.
2008. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nincs tisztában az íratlan szabályokkal, akkor azt meg se kellene hívni! Menyasszony és vőlegény egymás mellett, mindegyik mellett a saját tanúja és a saját szülei! Ez a lényeg! A többi vendég meg oda ül ahova akar. Nem értem, hogy ezt miért kell túlbonyolítani! Ha én Kemény Jancsi mellé akarok ülni akkor helyettem ne döntse el senki, hogy Tahó Tódor mellé üljek! Ha ez a cél akkor fogom a nászajándékba vitt "plazmatévémet" és haza magyek!
2008. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű szerintem, de nem úgy mint ahol mi voltunk nyáron. Eleve elírták a nevemet a kártyán (Amarilla helyett Annamária), másrészt a szüleimmel köszönőtávolságban sem voltunk a többi rokonunktól, teljesen idegenek között ültünk.
2008. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi lagzinkon volt ültetés, előtte nap sírva rendezgettem az idegtől a kártyákat, mert fix létszámú asztalok voltak, és sehogy sem akart kijönni...

Erről az oldalről nem ajánlom. Végül mégis jól sült el. Mi attól féltünk, hogy leül egy család két hely kimarad, még egy család, még két hely, akik utoljára ülnének le, azok meg nem tudnak. Nagyon ki voltak számolva a férőhelyek.

Végül minden nagyon jól ment, és mindenki elégedett volt. Én nem bántam meg.

2008. okt. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!