Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvői dekorációd? Magad készítetted, vagy megbíztál egy dekoros céget/embert?

Figyelt kérdés

tételesen érdekelne a dolog, székszoknyát én nem szeretnék.

köszönöm!


2010. máj. 25. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Székszoknya: attól függ, milyen a szék. Ha lepukkant, vagy túl modern (mint a mienk), akkor szükséges. Ha szép a szék, akkor nem.

Nálunk egyébként csak székszoknya lesz, a főasztalon egy 60 cm hosszú asztaldísz (virágos készíti), + veszünk néhány cserép virágot, aminek a cserepét szépen becsomagoljuk merített papírba. Ezek kint lesznek az asztalokon, a végén odaadjuk köszönőajándéknak 1 db/család.

+ vettem még átlátszó mécsestartót (ikea) és zöld teamécsest (zöld a masni a székszoknyán és a világítás, tul.képpen a világítás színe szabta meg a zöldet), zöld szalvétát, esküvői szalvétát, de abban is van zöld, valamint a meghívókhoz kapunk ingyen ültető- és menükártyát zölddel nyomtatva. Ennyi.

Mi, amennyire lehet, nem költünk vagyonokat olyanra, amit utána kidobunk.

2010. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindent magam veszek a díszítéshez és a nővéremmel csináljuk meg. (Bár annyiból könnyebb és olcsóbb lesz részemről, hpgy max. 30-an leszünk). Fehér terítő, bordó szalvéta, fehér teríték, bordó szalag az asztal szélén, bordó dekorkavics és bordó teamécsesek. (Esetleg pár apró csokrocska lesz még az asztalon.)Nálunk nem székek, hanem háttámlás padok lesznek, amin fehér és bordó ülőpárnákat rakunk. (Rengeteg ilyen párnám van amire anyukám segítségével megvarrtam a huzatot ezekből a színekből).
2010. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Akkoriban mikor én esküdtem nem volt akkora a flanc mint mostanában (de a válás sem!), az étteremben ahogy ők gondolták feldíszítették de csak egy kicsit, virág, lufi, szép asztalteríték és így is minden szép volt és jó! Nagyon jól érezte magát mindenki! Szerintem dekorációs cég nem is létezett. (1990)
2010. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Mi nem dekoráltunk. A Balatonnál esküdtünk 2 barátunkkal ők voltak a tanúk, meg a fotósok, azután elmentünk egy étterembe. (Szép ruhában 10 E volt, hajtű 1 E, cipő 3E(nekem)) Szép, egyszerű volt.

Ha nem titokban lett volna, akkor sem csaptunk volna nagy dáridót. Jó készülődést!

2010. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eleg sokba de a mi eskuvonk Hotel-ben lesz megtartva igy az osszes dekoracio , vacsora,ulteto kartya, ulteto tablo italok , torta benne van az arban.. Igaz draga volt de igy nem kell semmi miatt izgulnom mindent megcsinalnak nekunk..
2010. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

miért nem írtok árakat? azért érdekelne, mert 1helyről már kaptam ajánlatot, a másik folyamatban van, és szeretném összehasonítani, hogy másoknál mennyi pénzért mit dekoráltak. mármint mi votl az árban benne?

ha magam dekorálnék ,akkor sem jövök ki olcsóbban úgy néz ki, mert sok anyag kell az asztalokra futónak, és ha nem veszem, bérlem a vázákat stb.

ezért érdekelne másnál mi volt...

2010. máj. 28. 15:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly volt 160 fős esküvőm. A dekoros csaj 50 000 Ft-ot kért a terem díszítéséért, ami a következőkből állt: a főasztal komplett feldíszítése asztalszoknyával, tüllökkel, szalagokkal, a háttér teljes eltakarása (a fotók kedvéért) tüllökkel, fényfüggönyökkel. A vendégek asztalain futó közép, dekorgyöngyök, kavicsok, gyertyák. A bejáratnál óriás masnik, szalagok, az oszlopokat lufik takarták.

Ezen felül a virág dekor volt ami drága volt, ilyen hosszú szárú mutatós vázákban (ami nagyon praktikus, mert nem takart senkit és semmit) voltak a gyönyörű virágok asztalonként kb. 3-4, úgy 2 méterenként. Ez azt hiszem 8000 körül volt darabja, bár anyósom fizette. Szerintem minden nagyon mutatós lett az árhoz viszonyítva, csak ámultam, hogy mennyit kihoztak belőle..

2010. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is magam akartam díszíteni, de anyum lebeszélt, volt így is ideg rendesen. :) Szerintem nem éri meg, hogy neked kelljen ezen is aggódni és minden után rohangálni. Előző este megcsinálták a dekorációt, amit meg is néztem még aznap. A nagy napon felkerültek a virág asztaldíszek. Másnap pedig mindent lebontottak, eltakarítottak maguk után, nem nekünk kellett bajlódni.
2010. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha magad dekorálsz, nem jössz ki olcsóbban. És gondolj bele, nem vagy szakértő és rengeteg más dolgod lesz akkor. Az esküvő előtti éjszakát meg gondolom nem akarod az étterem dekorálásával tölteni.


www.szekszoknyaberles.hu


Ő egy nagyszerű dekoros. Féláron csinálta meg nekem azt, amit a helyszín már leszabott anyagokkal csinált volna!


És ami még fontosabb, foglalkozott velem, törődött minden apró hülyeségemmel és mindent alaposan körbejárt. Minden egyes ezer forintos kiadást átbeszéltünk és egy csomószor tett költségcsökkentő javaslatokat. Komolyan mondom, már-már azon voltam, hogy bármit megengedhetek magamnak (na persze nem extrém dolgokat) mert belefér az árba!


És a nagy napon minden tökéletesen úgy volt elhelyezve ahogy én akartam. Mindenki csak dícsérte a dekorációt!


Székszoknya: nagyon elegánssá/alkalomhoz illővé teszi a helyet és kerül kb 30000 Ft-ba (80 ember), szóval én nem hagynám ki!


Sok sikert!

2012. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösz, már megvolt az esküvőnk 2010 auguszusában. végül nem én díszítettem, ahol a ruhákat béreltük, onnan voltak a virágok is és a dekorációt is ők csinálták. gyönyörű lett. székszoknya azért nem kellet, mert gyönyörű kárpitos, elegáns székek voltak. álomszépre sikerült a dekoráció, már a pontos összegre nem emlékszem, de kb. 110ezer forintot fizettem a virágokkal (menya csokor, dobó csokor, koszorús, kiűzők, asztali virágok stb.) egyszóval mindenre. köszönöm a válaszokat. amúgy tényleg nem jöttem volna ki olcsóbban, sőt!!! :)
2012. márc. 20. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!