Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem láthatja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem láthatja meg a vőlegény a menyasszonyt csak teljesen diszpompában?

Figyelt kérdés
mi történik, ha meglátja? Ez valami komoly babona?
2008. okt. 25. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen, babona, de szerintem fontosabb, az, hogy a vőlegénynek eláll a lélegzete mikor meglátja a menyasszonyt és biztossá válik, hogy igen ezt a nőt el kell, vennem, nem hagyhatom szaladni. :)
2008. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hülye babona semmi más. Állítólag boldogtalan lesz a házasságuk vagy ilyesmi...nincs jelentősége. Attól, hogy a vőlegénynek eláll a lélegzete, attól még elsülhet balul is a házasság. Nem ezen múlik.
2008. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség. Ha ezen múlik egy házasság, az rég rossz.:)
2008. okt. 25. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem inkább az volt a fontos, hogy a páromnak legjobban tetsző ruhát hordjam aznap, vagyis amelyik szerinte a legjobban áll rajtam. Így én vele, és a sógornőmmel mentem ruhát keresni, és meglepett ugyan, de ő volt a legkritikusabb. Végül közösen választottunk. Szóval minket nem érdekelt a babona, úgy tűnik, nincs is alapja. Na, de nem is ezen múlik a boldogság.
2008. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondanám babonának, inkább egy szép tradíciónak!

-egy öreg vőlegény-

2008. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
87%

Nekem inkább az volt fontos ebben a babonában/tradícióban, hogy meglepetés volt a párom számára, hogy fogok kinézni. És nagyon jó volt látni az arcán, hogy tetszem neki. Ez valamilyen szinten bizalom is, hogy megbízzon bennem, hogy neki tetsző ruhát választok, vagy neki tetsző frizurám lesz. És nekem is jó érzés volt, hogy aznap igazán szép voltam, és csak neki akartam tetszeni. :)


Szóval inkább a meglepetés a fontos már ebben szerintem.

2008. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy általában nem árt, ha minél ritkábban látják egymást, ezt már régóta tudják. Hiszen az a cél, hogy mindörökké együtt maradjanak, nem?
2018. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!