Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, hogy ne bőgjem majd végig a saját esküvőmet?

Figyelt kérdés

35 éves budapesti Férfi vagyok, és ÉRTELMES tanácsokat szeretnék kérni a címben említett témában. Szerelmesek vagyunk egymásba a párommal, szeretném feleségül venni és szeretné, ha feleségül venném.

Az "baj" azzal van, hogy nagyon romantikus vagyok és már attól is könny szökik néha a szemembe, ha a párom mélyen a szemembe néz és mosolyog rám. Pusztán a gyönyörű tekintetével meg tud ríkatni, úgy néz rám olyankor, ahogy eddig senki. Félek, hogy ha esküvőnk lesz, akkor végig fogom bőgni az egészet. :) Természetesen a boldogságtól :)


Ilyen tanácsokat nem kérnék, hogy akkor ne menjek el az esküvőmre meg ilyesmi. :)


Köszi



2018. jan. 26. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Szedáld le magad xanaxal. Tuti semmit se fogsz érezni. :D
2018. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Sírd ki magad előtte, menj be a Heim Pál Gyerekkórházba, vagy daganatos gyerekeket látogass meg, vagy más végstádiumos embereket, nézz meg könnyekig ható filmet az esküvő előtt, majd szedd rendbe magad, és akkor egy időre kitisztul a könnycsatornád.
2018. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Első, akkor nem a könnye fog folyni, hanem a nyála :D
2018. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Eddig háromból nulla ember fogta fel a kérdésem és amit kértem a kérdésem végén.
2018. jan. 26. 13:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg gyakoroljatok rá.

Persze ne próbavacsora-próbaesküvővel, hanem kettesben otthon a pároddal.

2018. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
1-es voltam, én teljesen komolyan írtam :( Konkrétan semmit sem szoktam érezni, ha beveszek néha egyet-egyet.
2018. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért baj, ha sírsz? :D
2018. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Amikor én 10 évesen amiatt sírtam mert összevertek a nagyobbak akkor is leszólt a környezetem mondván a lányok bőgnek. Kiváncsi vagyok hozzád mit szólnának. Hívj meg minket!
2018. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nagyon jól esne, ha a párom ennyire meghatódna, amikor meglát az esküvői ruhában. Szerintem egyáltalán nem ciki. Szeretitek egymást, ez egy gyönyörű, fontos pillanat. Legyetek boldogak sokáig :)

23/N

2018. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

Én személy szerint megsemmisülnék a szégyentől, ha férfiként elbőgném magam az esküvőn, ugyanakkor a boldog, teljes élet titka, hogy ne érdekeljen, mások mit gondolnak. El kell dönteni, hogy az esküvődet megélni akarod-e (amivel a habitusodból adódóan együtt jár a sírás) vagy ezt a szánalmas jelenetet megúszni. A kérdésedből ítélve az utóbbi felé hajlasz, amihez én is egy kis dózisú nyugtatót javaslok, na nem egy teljes xanaxot, hanem mondjuk a felét, harmadát, vagy még jobb, béta-blokkolót. Az pont elég hogy lenyugodjál érzelmileg, de ne tompulj be túlságosan. A b) opció hogy nem nézel a menyasszonyod szemébe, ami óriási parasztság.


Szerintem kerüld el ezt a jelenetet, mert különben életed végéig ezt fogod hallgatni. Úszd meg valahogy az esküvőt, lesz utána még elég időd négy fal között sírdogálva nézegetni a feleségedet. De azért mégse száz fős tömeg előtt csináld ezt a mutatványt.

2018. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!