Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha már megvan az időpont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már megvan az időpont a polgári esküvőre, fel lehet még bontani?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

mit felbontani?

Ha nem akarsz esküdni az is elég, ha nem mész el, vagy elmész de nemet mondasz.Azért illik odatelefonálni,hogy mégse...

2010. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az azért durva lenne ha odamenne NEMET mondani
2010. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
joga van hozzá. A kérdés az volt, hogy meddig. Na az az utolsó lehetőség.
2010. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Telefonon illik oda szólni. Az utolsó pillanat valóban a "nem". De az annyira kellemetlen, hogy akkor már, jobb nem elmenni az esküvőre. Így legalább a vendégeket megkímélitek. Kivétel persze, ha a másik fél megalázása a cél.
2010. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

30 évvel ezelőtt a vőlegényem nem jött el az esküvőre, na ezt nem kivánom senkinek. Még akkor sem, ha csak szük családi körben terveztük, és mivel nem jött értem, igy az anyakönyvvezetőhöz már én sem mentem el. Az azért még rosszabb lett volna.

Utólag már úgy látom, hogy egy ilyen gerinctelen emberhez jó hogy nem mentem hozzá, de akkor nagyon megalázó volt.

Tehát az utolsó pillanatban is le lehet mondani egy esküvőt, de nem ez a legjobb megoldás.

2010. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Tudtommal hivatalosan a házasság az aláírással kezdődik, nem a mágikus "Igen"-nel, vagy ha az már szóbeli egyezségnek számít, akkor vannak tanúk bőven.
2010. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Simán fel!! Mi már harmadszor voltunk bent az anyakönyvi hivatalba két hónapon belül időpontot módosítani:) ugyanúgy le is lehet mondani, nincs semmi kötelezettséged...amennyiben viszont már a szertartásra fizettél valamit, terembérlés, pezsgő felszolgálási díj, zenedíj stb azt nem igen kapod vissza...bár sose tudni.Ha meggondoltad magad akkor inkább most mondd vissza mert én az első esküvőmön mondtam nemet...amikor megkérdezték...hááát hatalmas botrány volt..most azt hiszem igent fogok mondani..talán..basszus:DD
2010. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!