Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ötlet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ötlet, ha a menyasszony mindenki előtt (kisesküvőn) táncol egyet a vőlegényének egy jazz számra?

Figyelt kérdés
Persze nem erotikusat, csak amolyan szerelmeset.
2018. máj. 18. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Próbáld ki, szerintem jó lesz. Én hastáncolok évek óta, és ha egyszer férjhez megyek, akarok majd egy ilyen meglepit táncolni a nagy napon.
2018. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Rossz.
2018. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Hacsak nem nagyon profi a produkció, akkor az ilyenek inkább kínosak szoktak lenni.
2018. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem speciel, mint vendéget, zavarba ejt az ilyesmi. Nem vagyok prűd, ellenben ezek inkább valóak egy nászéjszakára, mint egy esküvőre 50-100-200 ember elé.
2018. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Osztom az előttem szóló véleményét. Az ilyen öltáncok a hálószobába valók, nem a nagyi, a kistesó, meg az anyós/após elé.
2018. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Én úgy gondolom, az esküvő a párról szól, és miért ne lehetne meglepetés tánc, akár egymásnak, akár a vendégek felé, és nem erotikus táncot írt a kérdező, mellesleg én a hastánccal fel is lépek alkalmanként, még a bigott vallásos nagyanyám szerint is ízlésesek a koreográfiáink, én ezt szívesen vállalom majd a saját esküvőmön, akinek nem tetszik, az meg csukja be a szemét.
2018. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Az esküvő valóban a párról szól, de szerintem is túlzás. A nyitótáncba még esetleg bele lehet tenni egy blokkot ahol a vőlegény leül, Te pedig táncolsz "neki", de ha ez fél percnél hosszabb akkor az már ciki szerintem.
2018. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Én egy időben sok esküvőn voltam és volt ilyen meglepi tánc is, egyáltalán nem jött ki hülyén. Mellesleg egy normális tánc koreográfia kb. 2-5 perc, még fellépésnél is (a zenén is múlik). Miért sülne el rosszul? Csak annyin múlik, hogy aki előadja, jól táncol-e és magabiztosan mozog-e mások előtt. Esetleg tánctanár még segíthet, hogy az tényleg jó legyen. De azért nyugodtan pontozzatok le a továbbiakban is. :-D
2018. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem kellemetlen a vendégeknek. Hiába nem erotikus, vetkőzős, de ha kifejezetten Neki táncolsz, akkor azért mégis van egy erotikus mellékzöngéje.

(Mondjuk szerintem az is zavaró, mikor a vendégsereg pohárkocogtatással követeli a csókot a pártól, szóval lehet, hogy én vagyok prűd.)

2018. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Igazából egy esküvőn még az egyéb közös táncok sem a vendégeknek szólnak, hanem egymásnak. A vendégeknek talán csak a menyasszonytánc szól, meg a tervezett program nélküli kötetlen össznépi táncos blokkok.
2018. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!