Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tehetősebb menyasszonyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetősebb menyasszonyok, vőlegények! Mi a jobb ajándék? Egy hétvége vmilyen kastélyban, vmilyen spa szolgáltatás pároknak, egy 30 perces sétarepülés, a gépen pezsgőzéssel, esetleg egy meghívás egy exkluzív éterembe 2 fő részére?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk sajnos eleresztve anyagilag. Meghívott egy gyerekkori barátom a lagzijára. Nagyon tehetősek, nagy dínom-dánom lesz. Nem utasítottam vissza a meghívást, mert ő is ott volt az enyémen, fontosnak éreztem, hogy ott legyen. Ő is kihangsúlyozta, hogy tisztában van az anyagi állapotommal, de szeretne ott látni engem is. Pénzt nem adhatok Neki, mert amennyit tudnék (30.000 forint), az aprópénz a számára, amit megjelöltek a meghívón az több százezres ajándékok. A fentiek közül valamelyiket ajándékutalvány formájában adnám oda, csak melyiket?
2010. júl. 1. 14:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én erre szavazok:

meghívás egy exkluzív éterembe 2 fő részére

vagy a sétarepülés

2010. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kastély.
2010. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
95%
Szia! Ha ezeket a bookline.hu-ról szeretnéd megrendelni, akkor sztem mindenképp a kastélyost vagy az éttermest válaszd. Szerintem az összes jól hangzik, de én ennek a kettőnek örülnék a legjobban. De az esküvőre szerintem a Kastélyben törtött éjszaka a legmegfelelőbb. Romantikus:)
2010. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

A sétarepülés szerintem nagy élmény, de a kastély is jó ötlet.

Az éttermeset nem választanám, mert az nagyon egyszerű, és ha tényleg van sok pénzük, akkor ilyen helyekre amúgy is el szoktak menni.

2010. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Hétvége kastélyban.

Azért arra gondolhattak volna, hogy olcsóbb ajándékot is bejelöljenek a listán, egy családban általában nem úgy szokott lenni, hogy minden ága totál gazdag, van akinek több van, van akinek kevesebb, nálunk is van olyan rokon, akinek 3 lexusa van meg villája, menő ügyvéd Pesten, és van akik minimálbérből tengődnek, persze ha nálunk az egész familia a felső 10ezerhez tartozik az más...

2010. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy a booklineról is lehet. Én a feldoboxot néztem. Köszi a válaszokat.
2010. júl. 1. 14:29
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg mennek nászútra valami all incluseive 4-5 csillagos szállodába néhány hétre valami tengerpartra, amellett nincs szüksége kastélyra. Én a sétarepülésnek örülnék legjobban a 3 közül, de gyerekkori barátnak nem adnék ekkora ajándékot, nem is várná el. És én sem tőle. A puccos ajándék helyett valami intimebbet válassz, pl. régi fotókból válogatás, esetleg fotókönyv fomájában.
2010. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Egyiket sem adnám..ha harminc ezrem van rá akkor annyi van és kész!!Hidd el ..ha igaz barátnőd akkor el sem várja ezt tőled..én a helyedben szerveznék neki egy klassz leánybúcsút..táncos fiúkával:) vagy megmondanám neki , hogy szeretnéd a menyasszonytáncba betenni a nászajándékra szánt pénzt és így arra költik amire szeretnék...harminc ezer..mondjuk bedobod háromszorra és háromszor is megtáncoltatod..:)
2010. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám egyiket sem. Ha magasak az igények kb 100 ezer egy hétvégi kastélyszállós kiruccanás. Annyit adj amennyit tudsz! 30 ezerből már lehet szép ajándékot kapni. V egyél valami swarovsky kristályos holmit. extra, egyedi...
2010. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Na most bántad meg, hogy elhívtad őket anno :D....
2010. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!