Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 23 éves lány vagyok és van 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok és van 2 pici lányom! A párommal szeretnénk jövőre összeházasodni, de anyagilag nem állunk valami jól! Szép esküvőt szeretnénk kb.40 fővel! Min és hogyan tudnánk spórolni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl.:dekoráción, ruhát varrathatnál valami egyszerűbbet.
2010. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hangulatos kis éttermet kereshetnétek, a lányoknak, ha szeretnétek ruhát, akkor lehetne valami egyszerű anyagból varratni.

Vannak már nagyon szép, elegáns menyasszonyi ruhák, nem méregdrágán (esetleg, ha nem habos ruhát akarsz, te is tudsz keresni a neten, vagy varratni.

A vőlegénynek nem tudom, hogy kell-e új öltöny, cipő ilyesmi, de ezeket is apródonként be lehetne illeszteni a kiadásokba.

Ha a szalvétát ti hajtjátok és a dekorációt is ti készítitek, akkor az is csak az alapanyagok árába kerül.

A tortán nyilván nem tudsz spórolni, hacsak abban nem, hogy nem a legdrágábbat választod, hanem egy szép, de megfelelő árkategóriát.

Sok boldogságot!

2010. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ruhát varrathatnál. öltönyt tudok elég olcsón ha esetleg nincs párodnak, már ha vas megyeiek vagytok.

nálunk nem volt dekoráció. köszöntő ajándékot én csináltam, 1 szem bonbont piros tüll-be csomagoltam. tesóm csinálta az ültető kártyákat. meghívón is tudsz spórolni, ha magad készíted.

2010. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ruhába mindenképp fehéret szeretnék!Hol juthatnék hozzá olcsón?A süteményeket azokat a kereszt anyum csinálja mert cukrász!
2010. júl. 7. 16:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyűrőt hol lehetne venni olcsón?
2010. júl. 7. 16:25
 6/9 anonim ***** válasza:
legyen ezüst gyűrűtök :) akkor olcsóbb :)
2010. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk 17 fős lesz az esküvő.

Meghívót ti is tudtok olcsón csinálni, nyomtatni, esetleg a kislányok rajzolhatnának valami esküvőset, menyasszonyosat és azt színesben fénymásolni...

Ruhát már elég olcsón találsz, csak jól körül kell nézni, kis szalonokban, nem az "nálunk az xy tervező ruhái vannak". Az itteni szalon most akciózik, olcsóbban adják a kiegészítőt, és sminkutalványt kapsz ajándékba.

A sütitek megoldott. Éttermet is valami helyit válasszatok, beszéljétek le, hogy a piát, sütiket is ti viszitek.

A lánykáidnak nem érdemes előre ruhát, cipőt beszerezni, mert gondolom, gyorsan nőnek, mint a gomba. :) Ha hármótoknak varratsz ruhát, biztos olcsóbb, bár ahhoz olcsó anyagot is ki kell fogni...

Szervezés, tervezés, utánajárás kérdése az egész. :)

2010. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Úgy hogy még annál is kevesebb főt hívsz meg, nem veszel drága ruhát csak sima ünneplő ruhában lesztek és még annál is kevesebb embert hívsz meg.
2010. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ruha:vatera,tesz vesz...vagy egyszerűen kérdezd meg a barátnőidet nem-e tudnak eladó ruhát.


Esküvő:tartsd meg otthon.Csak egy bérelt sátor kell(önkormányzatnál,intézményeknél érdeklődj)


Kaja:Főzethetsz helyben,vagy ki is szállíthathatod.

2010. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!