Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha meghív egy távoli rokon/ism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghív egy távoli rokon/ismerős az esküvőjére akkor örülsz vagy nem örülsz neki?

Figyelt kérdés
Esetleg el sem ész?
2019. jún. 12. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hívtak ilyen rokonok engem esküvőre (mi alig tartunk kapcsolatot velük). Ha mégis történne ilyen, akkor megköszönném a meghívást, de nem mennék el. Túl nagy lelki dilemmát nem okozna a dolog.
2019. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
1-es mindent megmondott szerintem, ugyanezt akartam írni én is. Mi következetesen nem is megyünk el (megköszönjük persze a meghívást, és megmondjuk, hogy nem megyünk). Az utóbbi 10 évben 5-6 ilyen esküvő volt.
2019. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

meghívnak, mert a te borítékod újabb ezreseket jelent majd az ifjú pár családi büzséjében.


én nem bizti, h. elmennék.


mi közöm hozzá?


mérlegelj, h. megéri-e nekeda költsége: ruházkodás, utazás, nászajándék, cserébe kapsz enni-inni.

2019. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem az esküvőket, szóval valószínűleg mennék, ha azért mondjuk életemben min. 2-3x láttam az illetőt. Ha 1x vagy annyiszor se, akkor nem.
2019. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha évek óta nem is beszéltünk, akkor nem éreznék semmit, csak megköszönném a meghívást, gratulálnék, és nem mennék el. Ha jó szívvel gondolok rá, és néha-néha beszélünk is, van rá esély, hogy elmennék. Ha pedig utálom az illetőt, akkor nem megyek el, legyen akár közeli, akár távoli rokon/ismerős.
2019. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen semleges. Nem érdekelnek a távoli rokonok, csak vannak és kész. Akivel soha nem beszélek, ne hívjon meg az esküvőjére sem, csak hogy töltse a létszámot. Az én esküvőmön sem lesznek ott sallang soha nem látott emberek, az esküvői meghívás nem jár alanyi jogon, csak mert rokon az illető. Nekem ne jöjjenek oda jópofozni, mikor az év 365 napjában amúgy telibekakiljuk egymást.
2019. jún. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Totál semleges lenne, valószínüleg gratulálnék, megköszönném a meghívást, és visszautasítanám.

A sajátomon is herótom volt attól, hogy apósomék a férjem olyan rokonait akarták meghívatni, akikkel min. 10 év alatt egyszer sem beszélt, és persze számomra vadidegenek voltak... nem kell ez.

2019. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szeretek esküvőre menni, de olyanéra nem mennék, akivel amúgy nem szoktam találkozni. Kellemetlenül érezném magam, és valószínűleg nem is nagyon lennének ott olyanok, akiket ismerek, vagy jóban vagyok. Maximum akkor mennék el, ha lenne olyan közeli családtagom, aki szintén elmegy, mert ő meg jóban van az illetővel.
2019. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!