Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baranya megyében keresünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baranya megyében keresünk minél olcsóbb helyszínt 2020 tavaszára, az esküvőt követő ünnepléshez. Tudnátok ötletet adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A legjobb lenne, ha egy helyszínen meg tudnánk oldani a bulit és a szállást a vendégeknek. Minél olcsóbb, annál jobban örülnék. De bármilyen ötlet jöhet, kicsit alternatívabb is. A tapasztalatok megosztását is megköszönöm,illetve ha kb meg tudnátok mondani az árakat, nagy vonalakban. Köszönöm előre is!! :)

2019. jún. 20. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A megyében még drágán is nehéz jó helyszínt találni, nemhogy olcsón. Sajnos eléggé híján vagyunk a jó helyszíneknek. Kb. 12-18.000 Ft/fő-vel számolhattok szállás nélkül (vacsora+italcsomag).
2019. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Azért én még reménykedem. Hátha....
2019. jún. 20. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orfű szerintem szép, illetve nálunk a rokonságban mecseknádasdi Bagoly Csárda valamiért nagyon módi. Ott van a Bagoly vár, szép helyszín esküvőkre, lagzikra. A csárda egyben szállásadó is.
2019. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Orfűn a Kistó Étterem, a Rácz Tanya és az Orfűi Malmok nevű rendezvényhelyszínek vannak. Az első kettővel nincsenek igazán jó tapasztalataim, a Kistónál nem zárják be a strandot az esküvő kedvéért, így a vendégeitek között fürdőruhás emberek fognak császkálni az első órákban, de a konyháról sem hallottam túl jókat, a másodiknál is vannak gondok, a szobák nagyon tábori jellegűek és ha ott tartjátok érdemes valakinek fizetni, hogy figyeljen a szobákban hagyott értékekre mert ezzel kapcsolatban is hallottam rosszakat, a konyha ott sem túl acélos. A Bagoly Csárda konyha szempontjából nem rossz, de ott is ugyanaz az érzésem mint a fenti helyszínekkel: a tulajdonosok hozzáállása, hogy minél kisebb befektetéssel vegyenek ki minél több pénzt a dologból. Kb. minden világítótest más színű fénnyel világít pl., nincsenek függönyök, kintről tör be a fény stb...

A harmadikról sajnos nem tudok semmit, illetve csak annyit, hogy limitált a férőhelyek száma, de nem tudom mennyire.


A Bagolyvár önmagában nem lenne rossz helyszín, de a zeneszolgáltatók nem használhatják a saját hangtechnikájukat, ami viszont ott van az nagyon limitálva van (ráadásul elég rosszul). Ők mondjuk legalább költenek a helyre. Arra kell még figyelni ha ott tartjátok, hogy ha "rosszkor" van a polgári szertartás akkor megeshet, hogy vagy csak egyikőtöket, vagy mindkettőtöket tűzni fog a Nap és így semmit nem láttok majd a saját esküvőtökből, izzadni és csillogni fogtok a képeken/filmen.


Elkerülném még a Mokos Pincét és a Pécsváradi Várat.


Amiket én ajánlani szoktam:

- Zsolnay Negyed/E78

- Pezsgőház Étterem/Littke Palace

- Hotel Kikelet

- Puchner Kastély (Bikal)

- Sauska Borászat


Szekszárd környékén:

- Takler

- Fritz

- Bodri

és Pakson az Erzsébet Nagy Szálloda is jó.

2019. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon szépen köszönöm, nagyon hasznos válaszokat kaptam!!! :))
2019. jún. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!