Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek bunkosag a tobbseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkosag a tobbseg akaratat ervenyesiteni?

Figyelt kérdés
Baratnoim leanybucsut szerveznek nekem... De kezd a helyzet feszultte valni, mert a 2 legjobb baratnom ottalvos, bulis, emlekezetes es kulonlegesebb leanybucsut terveznenek, ismernek, hogy en birom az ilyesmit. Viszont 2 masik baratnom hallani sem akar errol, az egyiknek 2, 5 eves kisfia van, meg szoptat is, estere ugy is hazamenne. A masik baratnomnek nemreg voltam a leanybucsujaban, konzervatibabb tipus, de azert rosszul esik, hogy nem hajlando a kedvemert sem jonni, pedig en az oveben voltam minden tovabbi nelkul. Most mar azert tudok a dologrol, mert baratnom irt, hogy most komolyan 2 ember miatt maradjunk egy helyi cukraszdaban? Szerintetek mit kene reagalnom? Nem akarok sertodest, de megis csak rolam szolna, nem? Ha
2019. júl. 18. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rólad szól, arról, hogy jól érezzétek magatokat úgy, hogy te vagy kicsit a középpontban. Ugyanakkor azért ők szervezik, hogy neked ezzel ne kelljen bajlódnod. Hagyd, hadd döntsék el egymás között, ne akarj a koszorúslányaiddal az esküvő előtt összeveszni! Próbálj meg kimaradni a szervezésből. Legyen amit te szeretnél, és aki ehhez nem tud alkalmazkodni, az nem jön el, vagy találjon ki más megoldást.
2019. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkora barátnők, akkor valahogy megoldják, hogy ott legyenek. Ha erre nem képesek, akkor nyasgem. Ez egyszer van az életben, a komfortzónából ki kellene picit lépni. Ha mást nem, szervezz be még néhány barátnődet, akik bulisabbak, és menjetek el velük.


Te pedig tégy úgy, mint aki nem tud róla és hints el egy apró morzsát, hogy jó lenne ha emlékezetes lenne, vagy nem a megszokott, stb. Nagyon örülnél neki és hálás lennél. Ha erre pedig közönyösen reagálnak, akkor szerintem nem igazi barátnőkről van szó. Főleg ha ismernek és tudják hogy milyen vagy. Én ezt gondolom.

2019. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én mennék férjhez és lenne lánybúcsúm, tuti hogy azt csinálnám amit szeretnék. Ez nem önzőség, egyszerűen ez az este rólad szól, arról hogy barátnőkkel legyél, jól érezzétek magatokat úgy ahogy NEKED tetszik. Én nem mondanék le a számomra jó programról mert 2 embernek nem tetszik. Nem kell őket rákényszeríteni, nem kell megsértődni sztem senkinek (én közeli barátokért bevállalnék olyat ami esetleg nekem nem annyira tetszikn 1 alkalom de mások vagyunk).

Magadra figyelj, higy elsősorban tr mit akarsz.

2019. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem kényszeríteném rá őket, hogy egész éjjel maradjanak. Minek, ha közben rosszul érzik magukat? Az egyik egész éjjel a gyereke miatt aggódna, a másik meg 10 perc buli után belefáradna és csak azt nézné, mikor mehet haza.


Kezdjétek egy délutáni sütizéssel, és ha hazamentek, a másik kettővel még mindig megtarthatjátok az éjjeli bulit. Így senkinek nincs oka megsértődni. Vagy elmehettek hárman egy másik estén bulizni, nem lánybúcsú, hanem más néven. Így nem tűnne úgy nekik, hogy a feléről lemaradnak.

2019. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pont ezaz, hogy a buliban 7-en lennenk benne, azaz a tobbseg jonne, 2-en nem, max 3-an, de a 3. munka miatt... Akkor nem vagyok önző? Eleg rossz erzes, de hat mikor, ha nem most bulizzunk egy jot..

:D

2019. júl. 19. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
A leánybúcsú amúgy sem annyira a kétgyerekes anyukáknak szóló műfaj. Az mondjuk elég durva hogy arra hivatkozik hogy szoptatnia kell a 2 éves gyerekét... wtf
2019. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akármilyen jó barátnőmnek lenne lánybúcsúja, ha valami miatt nekem nem férne bele, hogy hajnal 5-ig bulizzak, akkor lelépnék. Egy buli arról szól, hogy jól érezzük magunkat. Bulizz azokkal, akiknek ez így belefér, a többieket meg hagyd. Nekik is van életük, és nem minden a te férjhez meneteledről szól.
2019. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 7. válaszolóval. Nekem sem fér bele egy ottalvós buli és nem azért mert nem szeretem eléggé a barátnőmet.

Egyszerűen ilyen vagyok, nem érezném jól magam. Szerintem emiatt megharagudni hülyeség.. Rákémyszeríteni még nagyobb..

Elkezditek az estét/napot és mindenki addig marad ameddig akar.

2019. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!