Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfiak! Mi a jele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak! Mi a jele annak ha egy nő jó feleség lenne? Elvált férfiak milyen jelekre kellett volna jobban odafigyelnetek?

Figyelt kérdés
Értem hogy egyeseknek ez magától értetődő (pl. mert jó példát láttak otthon), de nekünk többieknek (ami a mai világban egyre több embert érint, látva a válási statisztikákat) mire kell ügyelnünk mielőtt egyáltalán gondolunk a családalapításra?

2019. júl. 24. 07:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Házasodni érzelemből szoktak többnyire. Ettől jobb megoldás nincs.


Válni pedig nagyon sok okból. Ezek egy része látszódhat már az elején, de nagy része kialakul a kapcsolat idején.

2019. júl. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Ja.Az asszony nagyon szeretett,meg a pénzt is,ezért dolgoztam hogy legyen.Ezt azzal hálálta meg,hogy jól félre kefélt.Nagy királyság mi?Minden abnormális nő làny,mehetne szibériá medve kajának
2019. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus probléma, hogy a hajszában a másikat hanyagolják. Lehet sok mindenért hajtani: pénzért, gyerekért, hobbiért, utazásért stb. Emiatt sok kapcsolat tönkremegy.
2019. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan szerintem, hogy “ jel”. Két ember van, akik egymásba gabalyodnak....aztán vagy összecsiszolódnak, vagy pedig a problémák gyűlnek.
2019. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

sinos de csóró. Vagyis:

Iskolában nem törte magát össze, hogy piacképes végzettsége legyen.

Ez a későbbi években is meglátszott. Utáld dolgozni otthon éppúgy mint munkahelyen.

Gyerekek felnőttek. Otthagytam. Azóta sem dolgozik. Azután jött a kérdés a gyerekek részéről: Mi legyen anyával? Mi támogassuk?

Adok neki havi 100-at. + kap valami állásnélküli támogatást.

Konklózió: Csóró nőt kerülni.

Utólagos tapasztalat: 90+++ százalék csóró. Mást nehéz talánli.

Megoldás: Megdugványozni náhányszor. Amikor többször szóbahozza az összeköltözést, nyúlcipő.

2019. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
*Csinos
2019. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz megtalálni a határt mi jó mi nem
2019. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

#2 a tietek tipikus esete annak amikor azt hiszed h egy nonek fontosabb a penz mint a figyelem, torodes, testiseg. Aztan meglepodsz h viszi egy autoszerelo.

Es meg vagy gyozodve arrol h minden no r...c.

Az en hazassagom a gyerekek erkezese utan csuszott szet, fokent a kommunikacion ill annak hianyan. Hozzateszem sosem volt annyira sok kozos temank es amikor mar csak a gyerekek es a napi gondok voltak, uj izgalmakat keresett. Ha valamin valtoztatnek az az h tobb kozos program kellett vna de nem voltak nagymamak a kozelben, bebiszitterre meg nem telt, o meg nem jelezte h rosszul mennek a dolgaink, magyaran ment a szineszkedes. Alapvetoen az alapok voltak rosszak es halalosan belehullottam egy total kulonbozo emberbe ugy jo 10-13 evre. Nem hibaztatom a 18eves kori enemet h ezt akkor meg nem tudtam felmerni.

2019. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Tudjon fözni es ne kelljen anyagilag segiteni

En ugy latom ilyen alapokra kezdenek csak epiteni a mostani pasik

2019. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nekem inkább együttéléses tapasztalatom van.


Nos, amire nekem jobban oda kellett volna figyelnem:

törődés, alázat. Minden más ok volt, közös hullámhossz, beállítottság, viszont pl. gyerek kérdésben nem egyeztünk, ami szintén problémaforrás lehetett volna - így utólag belátva.


Hogy mit igényeltem volna jobban a nő részéről: törődést, türelmet, önbizalmat saját maga felé, önállóságot, kis odafigyelést. Háziasság sem volt az erőssége, de afelett el tudtam siklani.

2019. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!