Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem furcsa (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furcsa (ha erősen akarok fogalmazni: nevetséges) amikor várandós vagy már szült anyukák fehér menyasszonyi ruhában esküdnek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 15:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak szerinted, egészen biztos van rajtad kívül még pár ilyen.
2019. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Miért, aki még nem kismama, vagy szült, szerinted szüzen megy férjhez? Dehogy... Ha az ártatlanságot fejeznè ki még ma is a fehér ruha, nem sokan vehetnék azt fel a nagy napon.
2019. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%

Miért gondolod így?

Szerintem semmi probléma nincs ezzel.

2019. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
2. Persze, a döntő többség nem szűz, de legalább nem látszik, hogy már "nem jár neki" a fehér ruha.
2019. szept. 22. 15:46
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

Már rég, nem a szűziességet jelképezi a fehér...főleg a mai világban, ki megy férjhez szüzen?


Egyébként meg, attól, hogy szültek, várandósak, nekik már nincs joguk álmaik ruhájához?


Nálam pl., kikötés volt, hogy esküvő előtt nem szülök, de én, még pénz ellenében sem vettem volna fel, hófehér menyasszonyi ruhát.

2019. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sokan házasodnak meg gyerek után.


A 2. esküvőjén nem való a fehér ruha, akkor sem ha az egyház által is felbontotta a házasságot.

2019. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Csak szerintem furcsa (ha erősen akarok fogalmazni: nevetséges), amikor az emberek saját maguk helyett másokkal foglalkoznak, és annyira korlátoltak, hogy ilyen kérdések születnek?
2019. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Miért, most mit jelképez? Ez nem úgy működik, hogy most eldöntik, hogy mától azt jelképezi, hogy szeretem a töltött káposztát. Ha eddig azt jelképezte, most is.
2019. szept. 22. 15:50
 9/34 A kérdező kommentje:
Kedves 7.! Te saját magad helyett miért velem foglalkozol?
2019. szept. 22. 15:51
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

Elég képmutató vagy, ha úgy gondolod, hogy a fehér ruha annak jár aki még nem szült, de a pasi lehet nála akár a századik is. A másik nő meg lehet, hogy első és egyetlen kapcsolatához megy éppen férjhez, akinek gyereket is szült már, de ő szerinted nem vehet fel fehéret. És az indok? Mert rajta már látszik, neki már van gyereke.

A fehér szín már régen nem az ártatlanságot jelképezi, és hála Istennek mindenki abban házasodik amiben szeretne.

2019. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!