Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tudjam osszeszedni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam osszeszedni magam h motivalt legyek ha a ferjemnek egy ideje nincs kedve szexelni mert faradt es "sok a dolga" es nekem sincsenek barataim? Mert elkoltoztem kisvarosba ahol o lakik

Figyelt kérdés
Mit tegyek h motivalt legyek mert elvesztek a celjaim mindezzel-es egyszeruen nem szeretem ahol lakunk es kapcsolataim se nagyon vannak
2020. jan. 31. 11:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Pontosítok:az o szulovarosaba lakok, de ez nem az o haza,hanem alberletben lakunk.

Elotte kulfoldon dolgoztunk ahol jo volt de o vissza akart jonni.. en viszont nem erzem jol magam itt

2020. jan. 31. 11:17
 2/7 anonim ***** válasza:
dolgozz
2020. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos az az oka amotivalatlansagomnak h o mar nem tesz semmit azert h "meghoditson" nem tudom ha ertitek mire gondolok, hazassag utan is szukseg van a tűzre, és csak én teszek azert hogy legyen egy jó egyuttlétünk.

Mas is volt így?

2020. jan. 31. 11:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar 1hete munkanelkulin vagyok, mert valtok egy masik munkahelyre es eltolódás van.
2020. jan. 31. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem munkahely kérdése.

Én is odaköltöztem az ő városába albérletbe, én dolgozom, ráadásul így jó messze is van már a munkahelyem.

Neki sincs kedve, fáradt. Fél éves kapcsolat... én ma adtam fel.

2020. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező próbáltátok már megbeszélni ezt a problémát?
2020. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a pár hónap utáni összeköltözést tartom a legnagyobb hibának! Mégis, mi motiválja még a benne élőket? A szex megvan, a nő megvan, kaja úgyszintén.


Udvarolni kellene, vágyakozni, kötődni. Csak hát ez a fránya kapcsolatfüggőség. Arról meg nem is beszélve, hogy így mindkettő ember feladja a szabadságát. A jó kapcsolatban nincsenek függőségek, sem anyagi, sem egzisztenciális, sem lelki, sem testi.


A férfi oldalról az összeköltözés fő motiválója a tömény és korlátlan szex. Ezen nincs mit szépíteni. Sok esetben viszont pont ezért veszít a nő a vonzerejéből, csak ezt senki sem ismeri be.

2020. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!