Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Idegesítő? Vagy csak engem zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő? Vagy csak engem zavar?

Figyelt kérdés

Férjem a teendőket mindig többes számban mondja. Ez nagyon idegesít.

Pl

Nem volt elrakva a tiszta ágynemű. Mondja. Ezt nem rakjuk el? Mondom de. Aztán lerakja az én szekrényemre, hogy rakjam el. Tehát nekem kell, de nem azt mondja, legyszi ezt rakd el.


Aztan mondja ne morzsazzunk a fürdőben mert sok a hangya (gyerek ne morzsazzon).

Rakerdeztem oké, de ezt miért többes számban mondja, erre közölte, hogy ő azt mondta a gyerek ne morzsazzon 😀 hat nem ezt mondta.

Erre nem mondtam semmit.


2020. márc. 18. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Lealázás egyik formája.
2020. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni vele, hogy: "Figyelj b+: te is itt élsz, megtehetnéd, hogy ahelyett, hogy pofázol, és kifigurázod a másikat, helyretedd a dolgokat". Lehet amúgy, hogy jó szándékkal, vagy épp figyelmeztető szándékkal mondja ezeket, de valóban idegesítő, mert gyerekesnek tűnik ez a beszédstílus.
2020. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem rakjuk el?


Megfogod szepen, ketteosztod a teendot es kozlod h na akkor gyere segits Dragam.

2020. márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha csak odébb rakja a tiszta ágyneműt, vagy bármi mást, hogy rakd el te, kérdezd meg, hogy csak addig bírta-e! Esetleg simogasd meg, hogy nem baj, ha csak több részletben sikerül neki: ha egyszerre csak ennyi telik tőle, bőven ráér, ha estig a szekrénybe kerül.
2020. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
A szolgaja vagy.O csak egyszeruen kiralyi tobbest hasznal.
2020. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

Urad és parancsolód, tekintetes úr. Nagyon megalázó.

Gondolom a tied a mosogatás, mosás, főzés, takarítás. Ő csak kiosztja a feladatot.

Vedd át a szerepét. Mondd hogy segítek neked kitakarítani, kimosom a ruhát és te teregetsz, amíg vasalsz én elrakom a ruhàkat a szekrénybe, stb

2020. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezö ajanlok 1korbacsot,börszerkót,hosszúszárú csizmát,öltözz be es légy határozott!
2020. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem idegesítene és meg is mondanám. Persze, pár év múlva már felesleges előhozakodnod vele, nem értené a különbséget.


Én azt utálom, amikor vki, akár boltban is, személyesíti a cipőt, a tollat, az akármit... Egyszer kijöttem a boltból köszönés után...

2020. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!