Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, ha esküvő és gyerek születése után a pasi elhagyja a családját egy másik nőért?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig a férfi a hibás, mert gerinctelen? Vagy a nő kezd el sátán lenni?
2020. jún. 7. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Számtalan oka lehet.
2020. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sok oka lehet... Én nagyon sok megszállott nőt ismerek, akit a barátai is elfelejtettek, mert annyira csab a babucis, dögunalmas anyavilág létezett neki. Teljesen kifordultak magukból, külsőre leslamposodtak és sosem tértek vissza a régi énjükhöz (akkor sem, mikor a gyerek már felnőtt), sokak meg a vagány, jófej csajból rém zárkózott, gusztustalan vagy unalmas témákról (gyerekszar, a méhük, idétlen receptek, a terhességük alatti zabálások, puffadás) beszélő, 8-kor ágyba vonuló pitsák lettek...


Amúgy szerintem valakit elhagyni nem szemétség. Ha az ember időben (mikor még bőven szereti a párját és van ereje küzdeni) szól, hogy nem érzi így jól magát és kellene együtt változtatni, de ez nem történik meg, akkor teljesen jogos, ha valaki lelép. A kapcsolatban mindenki boldog akar lenni és mindkét fél boldogsága ugyanolyan fontos.


Az a féreg csak, aki az utolsó pillanatban fingik egyet és távozik, mikor már segíteni sem akar a kapcsolaton. És mikor nulla tolerancia szorult belé, mert amit közösen vállaltak, abból bszik kivenni a részét. Vagy ha félrekúr. Na, az ilyen tényleg egy féreg.

2020. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindegy mire gondolsz.Ha egy pár éves gyerek mellől dobbant, ott az anya is hibás.


Ha egy pár hónapos babával hagyja ott a feleséget, az teljesen más kérdés. Renget férfinek fogalma sincsen róla mivel jár egy gyerek és hogy milyen mértékben változtatja meg egy pár életét. Nyilván ők könnyen mondják, hogy nem erre számítottam, akkor én most kiszállok.

2020. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Anno volt egy ELTE felmérés. A legtöbb férfi, a terhesség 2. fele, és a gyerek 1. szülinapja közti időben lép félre.


Mik az okok szerintük és szerintem?


- Szexhiány. Dugni nem akarnak/tudnak. Anyu nem engedi púzóba, és hányingere van a cumitól.

- Anya sárkányosodása. Tombolnak a hormonok, ideges, sír, feszült, harap.

- Anyagi gondok. Igen, a gyerek úri sport.

- Jövő kép. Igen, a gyerek még inkább úri sport, ahogy nő.

- Hoossszzzzúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, pokoli éjszakák a babával.

- Anyós folyton ott lóg, és pofázik.

- ...

2020. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, a látens .uzikon kívül kinek olyan mókás szétfeszíteni a nője záróizmait, hogy aztán összeszarozza a fszát, de nekem előbb menne tökre a házasságom amiatt, hogy a feleségem ilyen aberrált dolgokat vár. Mintha a normális szex nem lenne elég.
2020. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

4.-vagyok.


Kihagytam a lényeget!


A férfiak IGEN JELENTŐS RÉSZE, SOHA nem akar gyereket!


A gyerek a nő és/vagy a család nyomására lesz, hitel miatt, vagy mert fosik, hogy lelép a nő, ha nem bruttósítja.

2020. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Majdnem minden esetben az önismerethiány a ludas.
2020. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
6 Már bocs, de szerintem az ilyen ember köpjön a feje fölé és álljon alá. Ha nem akar gyereket, akkor lépjen le. Minek teszi tönkre két ember életét, ha amúgy is lelép a gyerek legkésőbb 6 hónapos korában? Az ilyen aljas, gerinctelen viselkedésre nincs sem magyarázat, sem bocsánat.
2020. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

8.-nak.


SZERINTEM.


A nők megérdemlik! Igen!


Itt a Gyakorin mindig nyomják a "Én nem szorulok a pasik pénzére!", "Én 4 diplomával keresek, havi 9,5M forintot!", "Én erős nő vagyok, engem egy férfi ne irányítson!" dumákat.

Ha ez így van, akkor egy nő miért szopja be, hogy majd pont ő fog kelleni "ÖRÖKRE" egy másik embernek?

Főleg, amikor sok esetben a nő okozza a lelépést, az állandó féltékenykedésével, szexmegvonással, anyagi követelőzésével, meg azzal, hogy "Bezzeg a Kati pasija mekkora főnyeremény!!!".


Okos nő szerető lesz, és nem szaporodik!

2020. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát én nem tudom, 2 gyereket szültem, akiket a férjem ugyanannyira akart, mint én (magától hozta fel ugyanis a témát már azelőtt, hogy egyáltalán összeházasodtunk volna), de semmit nem tapasztalok azok közül, amit a 4-6-9 válaszoló ír. A férjem velem szexel, méghozzá nem is ritkán, lelkes a gyerekeket illetően, irántam is bőven mutat érdeklődést, nem reccsentünk meg anyagilag, mert tudatosan vállalatunk gyereket, és sárkány se vagyok. Meg dagadt se. Sőt, amúgy nem szorulnék a férjem pénzére sem. Mégis kellek neki. Nahát, furcsa dolgok vannak, ugye?

Előtted valami ritka szar minta lehetett ostoba, együttműködni nem tudó emberektől.

2020. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!